, piątek 19 kwietnia 2024
Sukcesy zawodników KS MOSiR Cieszyn w eliminacjach do ogólnopolskich Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

Dodaj do Facebook

mat. pras.
W dniach 12-13 października w Oświęcimiu odbyły się pierwsze eliminacje zawodników z klubów południowej Polski do ogólnopolskich Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w łyżwiarstwie figurowym. Zawodnicy KS MOSiR Cieszyn osiągnęli w nich duży sukces zdobywając złoty oraz dwa srebrne medale.

W kategorii srebrnej solistek (dziewczynki rocznik 2003 i młodsze) na najwyższym stopniu podium stanęła Justyna Wawrzacz. Pozostałe miejsca zawodniczek z Cieszyna w tej kategorii to: Weronika Tokarczyk (17. miejsce), Adela Ściskalova (23. miejsce), Martyna Smoczyńska (28. miejsce).

W kategorii brązowej solistek (dziewczynki rocznik 2005 i młodsze) drugie miejsce zajęła Anna Hernik, zaś następna reprezentantka Cieszyna w tej kategorii Kamila Paś zajęła 11. miejsce. W kategorii srebrnej solistów (chłopcy rocznik 2003 i młodsi) Radek Machać również zajął drugie miejsce nieznacznie przegrywając z zawodnikiem gospodarzy.

Wśród najstarszych zawodniczek kategorii złotej (dziewczynki rocznik 2001 i młodsze - do 13 lat) Weronika Dudek konkurując z bardziej doświadczonymi zawodniczkami zajęła satysfakcjonującą, 8. lokatę.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.