, piątek 26 lipca 2019
Soroptymistki z Cieszyna zapraszają na Bal AniołówDodaj do Facebook

Soroptymistki z Cieszyna zapraszają na Bal Aniołów

Soroptymist International Klub w Cieszynie
Międzynarodowa Organizacja Soroptymist International Klub w Cieszynie zaprasza Bal Aniołów dla dzieci z cieszyńskich, integracyjnych szkół podstawowych oraz placówek szkolno-wychowawczo-rewalidacyjnych z terenu powiatu cieszyńskiego.

- Impreza ma charakter integracyjny i pozwoli na spotkanie się dzieci, które na co dzień uczą się w różnych ośrodkach i szkołach – wyjaśnia Halina Małaszkiewicz, prezydent Klubu w Cieszynie. - Stowarzyszenie nawiązało współpracę z licznymi partnerami i wolontariuszami, którzy zadeklarowali pomoc przy realizacji tego przedsięwzięcia. Wśród nich są nauczyciele i wychowawcy ze szkół i ośrodków wychowawczych, instruktorzy harcerscy i harcerze, młodzież szkolna praz studenci – dodaje Małaszkiewicz, która ma nadzieję, że dobra zabawa, pyszny poczęstunek oraz słodki upominek sprawią radość wszystkim zaproszonym dzieciom.

Bal Aniołów odbędzie się w czwartek, 22 stycznia w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy”, który jest współorganizatorem balu dla około stu zaproszonych dzieci.

Międzynarodowa Organizacja Soroptymist International Klub w Cieszynie to organizacja znana przede wszystkim z działań na rzecz ochrony i promocji kobiet. Podejmowane inicjatywy mają stwarzać możliwości poprawy życia i warunków pracy kobiet i dziewcząt. Działania na rzecz społeczności lokalnej przynoszą wymierne efekty, a członkiniom Klubu dają wiele satysfakcji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama