, piątek 22 listopada 2019
Podsumowanie sezonu trenera Michała PszczółkiDodaj do Facebook

Podsumowanie sezonu trenera Michała Pszczółki

PIAST CIESZYN
- Pierwsza sprawa to chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za walkę przez cały sezon, za zdrowie które zostawili na boisku a także za zaangażowanie którego nigdy im nie brakowało i mam nadzieję nie zabraknie także w przyszłości oraz współprace by w końcu wygrać swoją ligę. Jeszcze raz wielkie gratulacje! Dziękuje także bardzo kierownikowi drużyny Rafałowi Greniowi za nieocenioną pomoc i współpracę - podsumował trener Michał Pszczółka.

- Podsumowując nasz sezon uważam go za bardzo udany, chłopaki wykonały dużo ciężkiej pracy za co dostali nagrodę w postaci 9
wygranych meczach z rzędu! A to nie może byś przypadek i byle kto nie dokonuje takich rzeczy jest to tylko i wyłącznie ich wielka zasługa, jestem z chłopaków bardzo dumny. Uważam że chłopaki zasługują na duży szacunek. Myślę, że wszyscy wykonaliśmy krok w przód bo i ja się mogłem czegoś od nich nauczyć za to bardzo im dziękuję - mówi Pszczółka.

- Były mecze łatwe ale trafiały się też takie w których trzeba było zostawić dużo serducha na boisku żeby je wygrać, co chłopaki robiły, podnosiliśmy się nawet jak mecz nam się nie układał, pracowaliśmy jako drużyna na jeden cel który udało nam się osiągnąć - dodaje trener.

- I choć wszystko dobrze się skończyło nie mogę sobie wybaczyć tego niedopatrzenia jakim było nie pojawienie się na ostatnim meczu z powodu zmiany terminu... Ponieważ wszystkim nam zależało na zakończeniu sezonu bez porażki i tak się też stało, bo na boisku nie przegraliśmy. Ale i to czegoś nas nauczyło. Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich zawodników i wielkie słowa uznania za ten sezon - podsumowuje Michał Pszczółka.

Pomimo przegrania barażu z Podbeskidziem, nasza drużyna i tak zagra po nowym roku w I lidze Śląskiej! Nasza drużyna ma najlepszą średnią arytmetyczną spośród drużyn które zajęły drugie miejsca w województwie!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama