, poniedziałek 1 czerwca 2020
Młodzi architekci na stażDodaj do Facebook

Młodzi architekci na staż

W ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz szkolenia kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

Szesnastu przyszłych techników architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych z Międzyświecia będzie się szkolić w Zakładzie Promowania Kształcenia Zawodowego Związku Przemysłu Budowlanego Berlina i Brandenburgii.

Szkoła realizuje w roku szkolnym 2014/2015 projekt "Zostań architektem swojej przyszłości" 2014-1-PL01-KA102-000422. Całość projektu finansowana jest ze środków unijnych. Kwota dofinansowania wynosi 26 200,00 EUR (109 888,04 PLN)

Projekt dotyczy dwutygodniowej praktyki zawodowej w ramach kształcenia zawodowego młodzieży - uczniów klasy pierwszej, trzeciej i czwartej technikum o kierunku technik architektury krajobrazu.

Głównym celem projektu jest podniesienie sprawności językowych oraz praktycznych umiejętności zawodowych uczestników. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie podniosą swoje kwalifikacje zawodowe, będą w przyszłości bardziej atrakcyjni na rynku pracy, udoskonalą wiedzę językową, a także zostaną zmotywowani do ciągłego poszerzania horyzontów i nabywania kolejnych umiejętności w kraju i za granicą. Będzie to dla nich również możliwość poznania zwyczajów i kultury niemieckiej poprzez wycieczki krajoznawcze i atrakcyjny czas wolny.

Wyjazd na praktyki planowany jest od 15-28 marca 2015 roku, grupa liczyć będzie 16 uczniów i 2 opiekunów. Koordynatorem projektu jest pani Konior Agata - nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Pracownię wyremontowaliśmy we własnym zakresie. Pomoc uczniów, Pana Czesia, no i zacięcie dwóch Pań dały efekt . A zdawalność egzaminu zawodowego teraz jest na bardzo wysokim poziomie Pozdrawiam

Spoko ze nagle jest kasa na pracownie, wyjazdy i inne bajery a kiedys dali deske czeskiego nauczyciela i pretensje do calego swiata ze egzaminu nie zdalo 3/4 os.... organizacja na wzorowym poziowie :)

z czego nie zdali , a jakie te pretensje ?

LUBLINEM ZWOJUJEMU ŚWIAT! ;D

Niestety niezastąpiony LUBLIN zostaje na miejscu. A my wyruszamy na podbój świata, i to nie pierwszy ani ostatni raz.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama