, poniedziałek 1 czerwca 2020
Zimowe Targi Staroci w Cieszynie
Trwające od 1972 roku bez przerwy do dnia dzisiejszego z dwuletnią przerwą w stanie wojennym Cieszyńskie Targi Staroci odbyły się zgodnie z kalendarzem w niedzielę, 5 stycznia w pomieszczeniach Domu Narodowego na parterze i na pierwszym piętrze.  fot: FJDDodaj do Facebook

Zimowe Targi Staroci w Cieszynie

FJD
Po raz kolejny w Cieszynie spotkali się wielbiciele staroci, oraz różnych poszukiwanych przedmiotów i antyków, które wyszły onegdaj z pod rąk niegdysiejszych rzemieślników

Trwające od 1972 roku bez przerwy do dnia dzisiejszego z dwuletnią przerwą w stanie wojennym Cieszyńskie Targi Staroci odbyły się zgodnie z kalendarzem w niedzielę, 5 stycznia w pomieszczeniach Domu Narodowego na parterze i na pierwszym piętrze.

Targi te, to miejsce o niezwykłym charakterze na których można znaleźć wyjątkowe przedmioty, które mają niepowtarzalną historię i wygląd. Jeżeli komuś marzy się urządzenie mieszkania w stylu retro to na pewno znajdzie na nich dla siebie różne stare dekoracje. Czasem niepozorne przedmioty potrafią nadać niepowtarzalnego charakteru domowej przestrzeni. Prawdziwi wielbiciele antyków powinni regularnie odwiedzać Cieszyńskie Targi Staroci, które odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, nie zależnie od pogody.

To comiesięczne wydarzenie pozwala także na poznanie się nowych ludzi, oraz poznanie kultury naszego regionu. Cieszyńskie Targi Staroci to impreza organizowana przez Cieszyński Ośrodek Kultury wespół z Cieszyńskim Klubem Hobbystów na których swoje przedmioty wystawiają mieszkańcy miasta, oraz przybyli goście z innych regionów. Opłata za wystawienie towarów wynosi 10 zł za stolik, a w przypadku zajęcia dodatkowej powierzchni o wielkości 1m2 opłata powiększana jest o 5 zł.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama