, sobota 16 stycznia 2021
Zbliża się święto wszystkich kobiet
Już 8 marca celebrować będziemy święto wszystkich pań. fot: pixabay.com



Dodaj do Facebook

Zbliża się święto wszystkich kobiet

KT
Zbliża się święto wszystkich kobiet

"POKAZowy Dzień Kobiet"

Już 8 marca celebrować będziemy święto wszystkich pań. Ciekawą propozycję na ten szczególny dzień przygotowało m.in. Wiślańskie Centrum Kultury, Biblioteka Miejska w Cieszynie, Miejskie Centrum Kultury „Integrator” czy Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu.

Wiślańskie Centrum Kultury na 8 marca proponuje "POKAZowy Dzień Kobiet", który rozpocznie się o godzinie 17:00 w Hotelu i Restauracji "Pod Gołębiem". W programie m.in. pokaz mody folkowej z kolekcji Łucji Dusek - Francuz, pokaz mody wieczorowej udostępnionej przez butik TRENDY Izabeli Kowalczyk i zabawa z DJ. Dodatkowo: stoisko z kosmetykami i stoisko z biżuterią. Ponadto tego wieczoru będzie możliwość zamówienia specjalnego dania w cenie 30 zł z drinkiem gratis. Wstęp na "POKAZowy Dzień Kobiet" jest bezpłatny.

Do Cieszyna na Dzień Kobiet zaprasza Biblioteka Miejska w Cieszynie, tylko nieco wcześniej, bo 7 marca 2019 r. o godz. 16.00. To impreza organizowana wspólnie z Soroptimist International Klub w Cieszynie już po raz trzeci. Tematem spotkania będą oczywiście kobiety, ale panowie są równie mile widziani. Tym razem w programie znajdzie się recital Małgorzaty Pikus - aktorki Sceny Polskiej w Czeskim Cieszynie oraz wiersze cieszyńskich poetów. Wstęp jest bezpłatny.

Miejsce Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie zaprasza na Taneczny Dzień Kobiet. Odbędzie się on 8 marca 2019 r. o godz. 18.00 w Teatrze Elektrycznym. W programie pokazy tańców z różnych stron świata: Edyta Bacia, Robert Bacia – flamenco; Tahira, Paulina Stąsiek – taniec brzucha; Dorota Herok z zespołem – taniec żydowski, rozmowy z tancerkami oraz prezentacja fotograficzna. Bilet wstępu - 10 zł, a w cenie kawa; hiszpański, turecki i izraelski poczęstunek. Bilety do nabycia na stronie internetowej www.teatrelektryczny.pl oraz w kasie kina na godzinę przed wydarzeniem.

W Strumieniu z okazji Dnia Kobiet 8 marca o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu wystąpi Antonina Krzysztoń (pieśniarka, kompozytorka, autorka tekstów). Bilety w cenie 35 zł dostępne w biurze emgok-u.

W Hażlachu 9 marca o godzinie 16:30 w Sali Widowiskowej w Zamarskach odbędzie się „Wieczór dla kobiet”. Będzie można posłuchać kabaretu BUMELANT, obejrzeć wystawę fotografii, pojawi się także drobny poczęstunek oraz stoiska z możliwością zakupów ciekawych dodatków. W tym także nagrody na zakończenie spotkania. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w GOK Hażlach.

Istebna również proponuje wspólne świętowanie Dnia Kobiet. Z tej okazji w sobotę 9 marca w Hotelu Złoty Groń już od godziny 16.00 na wszystkie Panie czeka wiele atrakcji. Stoiska i porady, pokaz mody Anny Drabczyńskiej, ogłoszenie wyników Konkursu na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego 2018 oraz koncert duetu Strange Edyty Mojeścik i Artura Kupczyka. Również na każdą z Pań będą czekać drobne upominki od firmy MOKATE i kwiaciarni Małgorzata. Wejście jest bezpłatne.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama