, czwartek 19 kwietnia 2018
XIII Bal Cieszyński w Kasztanowym Dworze
Kontakt: 511541155, 338522129 fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

XIII Bal Cieszyński w Kasztanowym Dworze

mat.pras.
Koło nr 6 Miecierzy Ziemi Cieszyńskiej serdecznie zaprasza na XIII Bal Cieszyński w strojach regionalnych. Bal odbędzie się w Kasztanowym Dworze, w sobotę 14 stycznia 2017 r., rozpoczęcie o godz. 19.00.

Bal uświetni występ zespołu "Olza" z Czeskiego Cieszyna. Do tańca przygrywać będą dwie wyśmienite kapele: "Wałasi" i "Rajwach". W trakcie balu przewidziane są liczne atrakcje. Zapewnione wspaniałe menu i świetna zabawa do białego rana.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Też gratuluję Organizatorom Balu Cieszyńskiego. Tam trzeba być, żeby poczuć ten klimat!!!

Brawo dla organizatorów z Koła Nr 6 MZC za kultywowanie tradycji regionalnej. To godna podziwu ofiarność. Koło to działa najprężniej ze wszystkich kół dzięki poprzedniemu prezesowi Panu Swakoniowi i obecnemu zarządowi. Mają na swojej stronie internetowej informacje o organizacji: Dzień Tradycji Stroju Regionalnego, Bal Cieszyński jako imprezy otwarte i szereg imprez dla swoich członków.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama