, wtorek 14 kwietnia 2020
Wyjątkowy wieczór z wyjątkową artystką, czyli Katarzyna Groniec u Kossaków
Odprężeni, zamyśleni z zamkniętymi oczami fani dali się porwać niemal półtoragodzinnemu spektaklowi, jaki zaproponowała im Groniec.  fot: Fundacja im. Zofii KossakDodaj do Facebook

Wyjątkowy wieczór z wyjątkową artystką, czyli Katarzyna Groniec u Kossaków

Barbara Śliż
Wyjątkowy wieczór z wyjątkową artystką, czyli Katarzyna Groniec u Kossaków

Publiczność licznie zgromadzona w parku przy Centrum Kultury i Sztuki Dwór Kossaków w Górkach Wielkich z ogromnym zainteresowaniem wysłuchała koncertu Katarzyny Groniec. fot. Fundacja im. Zofii Kossak

W sobotę, 4 sierpnia, z okazji Artystycznego Lata w Dworze Kossaków Katarzyna Groniec promowała swój najnowszy album. "Pin up Princess" to krążek o kobiecie i dla kobiety. Tej rozmarzonej, zakochanej, ale i tej, stąpającej twardo po ziemi dostrzegającej hipokryzję otaczającego ją świata.

Publiczność licznie zgromadzona w parku przy Centrum Kultury i Sztuki Dwór Kossaków w Górkach Wielkich z ogromnym zainteresowaniem wysłuchała koncertu Katarzyny Groniec. Artystki nieprzeciętnej, bawiącej się swoim głosem, bawiącą publiczność i z każdą kolejną piosenką coraz bardziej zaskakującą swoimi tekstami i aranżacjami utworów. - Wrażenia są niepowtarzalne. Cieszę się, że mogliśmy rozpocząć o takiej porze, kiedy scenę można było doświetlić światłem i wywołać dzięki temu więcej pozytywnego nastroju. Miałam poczucie, że bardzo dużo osób przyszło na ten koncert - mówiła po koncercie Katarzyna Groniec.

Groniec wyszła na scenę razem ze swoim zespołem. Wszyscy idealnie zgrani uraczyli publiczność tym, co potrafią najlepiej. W przepięknej scenerii góreckiego dworu zagrali niezwykle relaksujący koncert. Koncert, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich zgromadzonych fanów wokalistki. - Już kiedyś miałam okazję usłyszeć Katarzynę Groniec przy okazji repertuaru Edith Piaf. Byłam równie zachwycona, jak po dzisiejszym koncercie. To było piękne widowisko, jak całe Lato u Kossaków - komentowała Krystyna Kałuża z Górek Wielkich.

Odprężeni, zamyśleni z zamkniętymi oczami fani dali się porwać niemal półtoragodzinnemu spektaklowi, jaki zaproponowała im Groniec. Atmosferę dodatkowo wzmocnił ciepły wieczór i sceneria w jakiej odbywał się koncert. - Kiedy natrafiłam na panią Katarzynę i przesłuchałam jej płyt od razu pomyślałam, że ta wokalistka powinna zagrać podczas Lata u Kossaków. Był taki nastrój sielankowy, pogoda spisała się na medal. Pięknie dobrane teksty, każdy utwór traktował o czymś innym. Pani Katarzyna jest klasą samą w sobie - komentowała Anna Fenby Taylor.

Artystka bawi się słowem. Śpiewa o chorobach, porównuje ich błahość do poszukiwania kluczy w damskiej torebce, opowiada o tajemniczym przedmiocie, który jest z nią w każdej chwili. Niewinnie wypowiada wulgaryzmy, szaleje, kiedy jest zdenerwowana, płacze, gdy jej smutno. Groniec będąc na scenie pokazuje świetną grę aktorską przez co jej koncerty stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Sobotni koncert odbył się przy współpracy Ośrodka Promocji Kultury i Sportu z Brennej.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Kto to pisał...grafon jakiś: "Śpiewa o chorobach, porównuje ich błahość do poszukiwania kluczy w damskiej torebce" . Na głeboka interpretacja i analiza....

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama