, piątek 10 kwietnia 2020
Wy gracie, my gramy, wygrywamy! Koncert dla Dominiki
Dominika otrzyma 10781,22 zł na leczenie i rehabilitację. Wszystko jest możliwe fot: Adam JaroszDodaj do Facebook

Wy gracie, my gramy, wygrywamy! Koncert dla Dominiki

Agnieszka Kaczmarczyk
Wy gracie, my gramy, wygrywamy! Koncert dla Dominiki

Wielu młodych ludzi przyszło nie tylko po to, aby dobrze się bawić. Chcą pomagać! fot: Adam Jarosz

Latem tego roku u Dominiki stwierdzono guza trzonu kości udowej. Z dnia na dzień przestała biegać, bawić się. Dziewczynka walczy o to, by być zdrową, a pomagają jej w tym ludzie o "wielkich sercach". W piątek, 16 grudnia, o godz. 18.00 w Hali Sportowej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbył się kolejny koncert charytatywny. Dominika otrzyma ponad 10 tys. zł. na leczenie i rehabilitację. Wszystko jest możliwe, wystarczy chcieć!

- Dzięki pomocy wielu osób, ludzi dobrego serca, których nie bez powodu nazywamy bohaterami, zmieniliśmy halę sportową UŚ w salę koncertową. Pomimo złej akustyki, tego dnia wszyscy zjednoczyli się w imię przyjaźni, w jednym celu. Chcemy, aby Dominika mogła cieszyć się życiem i spełniać swoje marzenia - mówi Sławek Łuszcz, organizator koncertu i dodaje, że Dominika otrzyma 10781,22 zł na leczenie i rehabilitację. Wszystko jest możliwe! Wczorajsze marzenia, to dzisiejsza rzeczywistość.

- Jesteśmy tu po to, aby pomagać. Każdy może zostać bohaterem - mówi FESTER z zespołu Silesian Sound System i dodaje, że liczy się każda złotówka. Gdy symboliczną złotówkę da każdy, razem możemy uratować czyjeś życie. Zadowolenia z koncertu nie kryją uczestnicy. - Super pomysł. Dobra zabawa i do tego można jeszcze komuś pomóc - mówi Marta Zyznarska, która na koncert przyszła z grupą przyjaciół. - Takie koncerty są potrzebne. Nikt sam nie jest w stanie zdobyć takiej gotówki w tak krótkim czasie. A choroba nie będzie czekać. Trzeba działać szybko - dodaje Marcin Wojnar z Cieszyna.

Na koncercie zagrali jedni z najlepszych hiphopowych wykonawców w kraju, między innymi: Hirs Skład, Silesian Sound System, The Pryzmats, Fokus, HST oraz Łona i Webber. Dopisali ludzie, organizatorzy, darczyńcy, czyli wszyscy super bohaterowie. Mimo nagłośnienia wysokiej jakości, nie dopisała tylko akustyka sali sportowej. Organizatorzy zapowiadają kolejny koncert w innym miejscu. Grają dalej, by pomagać spełniać marzenia!

Ty też możesz pomóc i wpłacić pieniądze na leczenie Dominiki na numer konta: 65-1050-1403-1000-0023-5651-3271 z dopiskiem: "dla Dominiki". Nazwa i adres odbiorcy: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci 43-400 Cieszyn ul. Plac Wolności 3.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama