, piątek 10 lipca 2020
Wieczór Sowich Piosenek u Kossaków
19 sierpnia br. w Dworze Kossaków w Górkach Wielkich odbył się koncert Grzegorza Turnaua i Jacka Królika w ramach Artystycznego Lata u Kossaków 2017. fot: Szymon KrupkaDodaj do Facebook

Wieczór Sowich Piosenek u Kossaków

red.
Wieczór Sowich Piosenek u Kossaków

19 sierpnia br. w Dworze Kossaków w Górkach Wielkich odbył się koncert Grzegorza Turnaua i Jacka Królika w ramach Artystycznego Lata u Kossaków 2017. Pomimo deszczu wydarzenie przyciągnęło wiele osób.

Wieczór Sowich Piosenek był spotkaniem dwóch kolegów - Grzegorza Turnaua i Jacka Królika, z których jeden nie umie grać na gitarze, a drugi na fortepianie. Jak wskazuje sama nazwa był to wieczór składający się z "sowich" piosenek, co symbolizuje mądrość i drapieżność, ale poprzez zamianę dwóch liter był to nie tylko wieczór "swoich" utworów. Publiczność mogła usłyszeć utwory z tekstami w co najmniej dwóch językach. Panowie starali się również zatuszować brak innych instrumentów, i to przez blisko dwie godziny. Poza utworami Grzegorza Turnaua pojawiły się piosenki m.in. Billy Joela, Marka Grechuty, Johna Lennona i Starszych Panów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama