, sobota 16 stycznia 2021
Ustroń: Trzecia Letnia Szkoła Biblijna
Trzecią edycję Letniej Szkoły Biblijnej poprowadzi znamienity biblista.  fot: By D T G - Praca własna, CC BY 3.0Dodaj do Facebook

Ustroń: Trzecia Letnia Szkoła Biblijna

KT
Dominikanie z Ustronia - Hermanic po raz trzeci zapraszają na Letnią Szkołę Biblijną. Tym razem odbędzie się ona pod hasłem „Słowo proroka”, w terminie od 5 do 10 sierpnia.

Trzecią edycję Letniej Szkoły Biblijnej poprowadzi znamienity biblista. Ojciec Łukasz Popko obronił doktorat z nauk biblijnych w słynnej Szkole Biblijnej i Archeologicznej École Biblique, prowadzonej przez dominikanów w Jerozolimie. Tematem pracy, którą pisał pod kierunkiem o. Francolino Gonçalves’a OP, była metafora małżeństwa w proroctwie Jeremiasza (2,1-4,2). Wykłada egzegezę Starego Testamentu w krakowskim Kolegium Zakonu Dominikanów oraz na École Biblique.

Zajęcia odbywać się będą w bloku porannym oraz wieczornym. Nie zabraknie wydarzeń dodatkowych, np. „Drogi Słowa” w Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków” w Górkach Wielkich, podczas którego uczestnicy będą rozważać fragmenty Pisma Świętego.

Szczegółowe informacje można śledzić pod linkami:
www.hermanice.dominikanie.pl
www.facebook.com/dominikanie.hermanice/

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama