, niedziela 19 lipca 2020
Trwa VII Festiwal Nauki w Cieszynie!
Wykład dr. Rafała Rębilasa poświęcony sztuce negocjacji w biznesie zainaugurował VII Festiwal Nauki w WSB Cieszyn. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Trwa VII Festiwal Nauki w Cieszynie!

Trwa VII Festiwal Nauki w Cieszynie!

Wykład dr. Rafała Rębilasa zainaugurował VII Festiwal Nauki w cieszyńskiej siedzibie Wydziału Zamiejscowego Wyższej Szkoły Biznesu. Przez kolejne dwa dni wykładowcy i zaproszeni goście będą przełamywać hermetyczny język i środowisko nauki.

- Co roku ponad tysiąc osób uczestniczy w Festiwalu Nauki w Wydziale Zamiejscowym Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Rosnąca frekwencja i zainteresowanie naszym przedsięwzięciem popularno-naukowym dowodzi, iż takie wydarzenia są potrzebne zarówno dla mieszkańców Cieszyna, jak i całego powiatu cieszyńskiego - mówił podczas otwarcia dr inż. Łukasz Wróblewski, dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie.

Znaczenie wydarzenia, jak i samej uczelni dla mieszkańców Cieszyna i powiatu cieszyńskiego podkreślali również burmistrz miasta - Ryszard Macura oraz starosta Janusz Król, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi oraz młodzieżą z cieszyńskich szkół ponadgimnazjalnych wysłuchali inauguracyjnego wykładu poświęconego sztuce negocjacji w biznesie.

Oprócz wykładu dr. Rafała Rębilasa, w bogatym programie trzydniowego święta nauki znalazły się tematy związane m.in. z praktycznymi aspektami ochrony własnego wizerunku, modelem biznesowym przedsiębiorstwa sieciowego, cyberterroryzmem oraz konsumenckim prawie do odstąpienia od umowy. Z kolei warsztaty zaplanowane w ramach Festiwalu Nauki skupiać się będą m.in. na: zagadnieniu inteligencji finansowej, odczarowaniu mitów związanych z Linuxem, umiejętności szybkiego czytania oraz podstawowych elementach tańca mażoretkowego. W ramach VII Festiwalu Nauki w WSB Cieszyn można podziwiać również wystawy, a wśród nich jedną autorstwa Magdy Szadkowskiej - absolwentki i doktorantki Wydziału Artystycznego UŚ w Cieszynie, pt. "Bogu dzięki".

Udział we wszystkich punktach programu VII Festiwalu Nauki w WSB Cieszyn jest bezpłatny. Szczegółowy program imprezy dostępny jest tutaj.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Fajnie że coś takiego w Cieszynie jest ale jak na razie program słabiutki żeby można było go nazwać Festiwalem Nauki!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama