, czwartek 4 marca 2021
Święto Trzech Braci przeniesione na 2021 rok
Władze Cieszyna i Czeskiego Cieszyna podjęły decyzję, że Święto Trzech Braci zostanie przeniesione na 18- 20 czerwca 2021r.  fot: COK CieszynDodaj do Facebook

Święto Trzech Braci przeniesione na 2021 rok

red.mat.pras.
Uwzględniając wszystkie okoliczności związane z epidemią koronawirusa i brak pewności, kiedy będziemy mogli wspólnie się bawić, władze Cieszyna i Czeskiego Cieszyna podjęły decyzję, że Święto Trzech Braci zostanie przeniesione na 18-20 czerwca 2021 r.

Tegoroczne Święto Trzech Braci miało być jubileuszową XXX edycją.

- Dołożyliśmy wszelkich starań, by program był wyjątkowy. Epidemia koronawirusa zatrzymuje nas w domu, nie mamy wiążących decyzji, kiedy znikną granice, jak rozłożony zostanie w czasie powrót do normalności. Kiedy znów będziemy jednym miastem – zauważa Gabriela Staszkiewicz, Burmistrz Miasta Cieszyna.

- Decyzja o odwołaniu była trudna, ale nie widzimy innej rozsądnej w tej okolicznościach możliwości. Nowy termin to 18-20 czerwca 2021 r. Postaramy się w miarę możliwość przenieść zaplanowane koncerty i wydarzenia. Obecne utrudnienia nie wpływają na nasze relacje, decyzję podjęliśmy wspólnie, razem też postaramy się, by otwarcie ponowne granicy było uroczyste, wyczekujemy tego momentu. Na integrację w ramach Święta Trzech Braci zapraszamy w czerwcu 2021 roku – przyznaje Adam Cieślar, dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Dom Narodowy”.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama