, niedziela 12 lipca 2020
Strumieńskiej bibliotece brakuje książek
Organizatorzy wdzięczni będą za każdą przekazaną książkę. fot: Ryszard DuławaDodaj do Facebook

Strumieńskiej bibliotece brakuje książek

JM
Samorząd uczniowski przy Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu wraz z dyrekcją, bibliotekarzem i nauczycielami zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Podaruj książkę gimnazjalnej bibliotece" i przekazania książek, które rozbudzą zainteresowanie czytelnicze młodzieży oraz wzbogacą księgozbiór szkoły.

- Wszyscy lubimy czasem przenieść się w inną rzeczywistość, poznawać dawne dzieje lub zobaczyć kosmiczną przyszłość, ale - by tego dokonać - trzeba sięgnąć po książki, których w naszej bibliotece jest stosunkowo niewiele. Wynika to między innymi z faktu, że zbiory, które gromadzone były przez długie lata, zostały podzielone w wyniku reorganizacji - tłumaczą organizatorzy akcji.

Stąd samorząd uczniowski wraz z dyrekcją, bibliotekarzem i nauczycielami przy Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu wpadł na pomysł zorganizowania akcji "Podaruj książkę gimnazjalnej bibliotece". Organizatorzy wdzięczni będą za każdą przekazaną książkę, a szczególnie za lektury szkolne, powieści młodzieżowe, wydawnictwa elektroniczne i słowniki.

Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama