, niedziela 5 lipca 2020
Strumieński Zlot Kolekcjonerów już po raz czwarty
Zlot kolekcjonerów odbędzie się już po raz czwarty w Strumieniu.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Strumieński Zlot Kolekcjonerów już po raz czwarty

BŚ/ mat. pras.
Nieważne, co kolekcjonujesz, ważne, że twoją pasją jest zbieractwo. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza kolekcjonerów na doroczny zjazd. Zapisy trwają do 18 kwietnia.

Zlot Kolekcjonerów odbywa się w Strumieniu już po raz czwarty. Co roku wystawiają się na nim hobbyści, zbierający najróżniejsze rzeczy. Od znaczków i maskotek począwszy na piasku z polskich plaż skończywszy. Kolekcjonerzy, którzy od lat zbierają swoje perełki mają tu możliwość zaprezentowania całego zbioru.

Chętni, którzy chcieliby się pochwalić swoją niezwykłą kolekcją zapraszani są do Strumienia. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu (tel. 33 85 70 174).

Zlot odbędzie się 21 kwietnia w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury (Strumień, Rynek 9). Impreza rozpocznie się o godz. 12.00. Podczas Zlotu ogłoszony będzie konkurs na najbardziej interesującą kolekcję, za którą orgaizator przewidział nagrody pieniężne.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama