, sobota 16 stycznia 2021
Stand-up w Browarze Zamkowym
Polecamy! fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Stand-up w Browarze Zamkowym

red.
Za nami na Scenie COK w Browarze Zamkowym niezwykłe koncerty - Czesław Śpiewa Solo Act, Nona, Lunatyp, Chwytak i Dj Drive, a także spektakl komediowy „Ość w gardle”. Kolejny weekend również zapowiada się ciekawie, bo tym razem do Browaru zawita Stand-up!

Będzie to już czwarta odsłona Sceny COK-u w Browarze Zamkowym. 2 grudnia organizatorzy zadbają o prawdziwe Stand Up Show, podczas którego przed cieszyńską publicznością wystąpią Jacek Noch oraz Marcin Zbigniew Wojciech.

Jacek NOCH – legenda parental advisory. Życie Jacka jest bardzo smutne, a inni się z tego śmieją. Jednak Jackowi to pasuje…
Marcin Zbigniew WOJCIECH– człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT)

Polecamy!
02.12.2017, 20:00, 20 zł*

*cena biletu zawiera degustację 1 piwa i poczęstunek

Bilety na wydarzenie można kupić w sekretariacie COK-u oraz w Browarze Zamkowym Cieszyn bezpośrednio przed wydarzeniem.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama