, sobota 16 stycznia 2021
Spotkanie z finalistkami projektu metamorfozy Kobieta Dojrzała
- Podczas spotkania można będzie porozmawiać z finalistkami projektu i dowiedzieć się jak dokładnie jak przebiegała metamorfoza oraz uzyskać wskazówki dla siebie - informują organizatorki spotkania.  fot: www.zralazena.euDodaj do Facebook

Spotkanie z finalistkami projektu metamorfozy Kobieta Dojrzała

MM/mat.pras.
Spotkanie z finalistkami projektu metamorfozy Kobieta Dojrzała

Spotkanie z finalistkami projektu metamorfozy Kobieta Dojrzała odbędzie się w piątek, 4 października o godz. 17:30 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury COK Dom Narodowy w Cieszynie. fot. materiały prasowe

Pod koniec maja zakończyła się pierwsza edycja polsko-czeskiego projektu Kobieta Dojrzała, w ramach którego cztery kobiety z obu stron Olzy przeszły niezwykłą metamorfozę. Teraz przyszedł czas na podsumowanie i spotkanie z finalistkami projektu.

Spotkanie z finalistkami projektu metamorfozy Kobieta Dojrzała odbędzie się w piątek, 4 października o godz. 17:30 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury COK Dom Narodowy w Cieszynie. Po spotkaniu, o godz. 19:00 odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć przedstawiający przebieg projektu metamorfozy, która przez cały październik dostępna będzie w Sali Ceglanej Domu Narodowego. - Podczas spotkania można będzie porozmawiać z finalistkami projektu i dowiedzieć się jak dokładnie jak przebiegała metamorfoza oraz uzyskać wskazówki dla siebie - informują organizatorki spotkania.

Wstęp na spotkanie i na wystawę jest bezpłatny. Do udziału w spotkaniu wymagana jest jednak rezerwacja miejsc. Bezpłatne wejściówki można rezerwować mailowo: pracownia@weber.com.pl lub osobiście w Pracowni Krawieckiej Renaty Weber w Cieszynie przy ul. Sejmowej 10.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama