, niedziela 23 luty 2020
Słoneczny Piknik na rzecz Fundacji Słoneczna Kraina Dzieciom
Nawet pogoda sprzyjała organizatorom oraz uczestnikom Pikniku, który odbył się w miniony czwartek w Brennej  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Słoneczny Piknik na rzecz Fundacji Słoneczna Kraina Dzieciom

IWONA WŁODARCZYK
Zarówno mieszkańcy jak i turyści mieli okazję do dobrej zabawy, ale również do wsparcia chociaż by symboliczną złotówką Fundacji Słoneczna Kraina Dzieciom. To właśnie dzięki działaniom tej fundacji niełatwe życie małych podopiecznych staje się trochę lżejsze i pomimo chorób na twarzyczkach maluchów pojawia się uśmiech.

Jak powiedziała Monika Rabczak jedna z organizatorek tego wydarzenia Słoneczny Piknik mógł odbyć się dzięki uprzejmości gospodarzy Koziej Zagrody i na długo pozostanie on w pamięci nie tylko milusińskich. Ogrom atrakcji, które zapewnili organizatorzy pozytywnie zaskoczył wszystkich przybyłych gości. Jak się okazało, można doskonale łączyć zabawę z niesieniem pomocy i czerpać z tego radość.

Było malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, zabawy sensoryczne pod okiem słonecznych terapeutów ze Słonecznej Krainy, oraz ekipę Edu Therapy, tańce, brokatowe tatuaże, malowanie magnesów i tworzenie z gliny. Ciekawostką był warsztat wicia wianków, który aplauz wzbudził również wśród panów. Odwiedziny u koziej rodziny, basen z piłeczkami, anielskie licytacje, słoneczna loteria fantowa i wiele, wiele innych. A wszystko, to by pomóc podopiecznym Fundacji Słoneczna Kraina Dzieciom. 

Miniony piknik to jedna z wielu imprez organizowanych przez osoby którym dobro dzieci zwłaszcza tych chorych nie jest obojętne, a którzy w to co robią wkładają całe swoje serca nierzadko poświęcając na działania swój prywatny czas.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama