, środa 3 marca 2021
Skoczów: „Wakacje w sieci kultury”
„Wakacje w sieci kultury” fot: MCK „Integrator”Dodaj do Facebook

Skoczów: „Wakacje w sieci kultury”

red.mat.pras
W czasie tegorocznych wakacji na fanpage’u MCK „Integrator” czeka propozycja dla „zakochanych w kulturze” skoczowian (i nie tylko!). To nowa seria atrakcji, zatytułowana „Wakacje w sieci kultury”.

Wśród nich znajdą się prezentacje archiwalnych zdjęć, obrazujących przedsięwzięcia organizowane przez MCK, ponieważ cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem.

- Nie braknie też fotografii wykonanych na skoczowskiej starówce, które zestawimy z obrazami powstałymi w zeszłym roku, jak i w roku 2017 podczas plenerów malarskich. Będzie zatem okazja porównać rzeczywistość z wizją artystyczną. Już teraz zapowiadamy, że efekt niejednego może zadziwić, tym bardziej, że wybraliśmy najbardziej abstrakcyjne prace- mówią organizatorzy.
W soboty i niedziele będą reprezentowane archiwalne filmy związane ze Skoczowem, w których zapisane są wydarzenia kulturalne sprzed kilku, czy kilkunastu lat. Ich autorem jest Krzysztof Nowaczek. Dla młodszych widzów odbędą się pokazy krótkich filmów animowanych, które powstały w pracowni filmu animowanego w MCK „Integrator”, w wykonaniu dzieci kształconych pod tym kątem przez instruktor Sylwię Dwornicką.

- Oczywiście nie zabraknie również konkursów! Tym razem będzie okazja odgadnąć miejsca wpisane w centrum miasta, obok których niejednokrotnie przechodzimy, ale nie tak łatwo je dostrzegamy. Zachęcamy do zabawy zatytułowanej „Skoczów zaskakuje”. Na najbardziej spostrzegawczych oczywiście czekają nagrody! Szczegóły dotyczące dziewięciu odsłon przywołanego konkursu można znaleźć w regulaminie na naszej stronie internetowej- podkreślają przedstawiciele MCK.

Konkurs „Skoczów zaskakuje”

Przez cały lipiec i sierpień w ramach cyklu „Wakacje w sieci kultury” czeka nowa seria zagadek!
W ramach konkursu jest okazja przyjrzeć się z bliska miejscom, które tak dobrze wpisały się w charakter zabytkowego centrum miasta.

Czy jesteś w stanie wskazać poprawnie miejsca, w których znajdują się obiekty, przedstawione na konkursowych fotografiach, opisując możliwie najdokładniej ich lokalizację?

Czy faktycznie Skoczów Was zaskoczy?

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://mckskoczow.pl/pl,news,1176,wakacje-w-sieci-kultury.html.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama