, wtorek 10 grudnia 2019
Skoczów: Julia Raszka dyrektorem MCK "Integrator"
Julia Raszka była dotąd pracownicą Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” na stanowisku starszej instruktor. fot: UM SkoczówDodaj do Facebook

Skoczów: Julia Raszka dyrektorem MCK "Integrator"

RED.
Wczoraj burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko poinformował o wynikach konkursu na stanowisko dyrektora Miejskiego Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie. Stanowisko to objęła Julia Raszka, wcześniej pracownica "Integratora", a do momentu rozstrzygnięcia tego konkursu p.o. dyrektora placówki.

- Informuję, że w wyniku zakończenia postępowania konkursowego przeprowadzonego na podstawie Zarządzenia Burmistrza nr 0050.146.2016 z dnia 23 sierpnia 2016 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na dyrektora Miejskiego Centrum Kultury „Integrator" w Skoczowie na wymienione stanowisko została wybrana Pani Julia Raszka zamieszkała w Skoczowie - poinformował wczoraj na BIP burmistrz Skoczowa.

- W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora MCK „Integrator" w Skoczowie komisja konkursowa na podstawie analizy złożonych dokumentów oraz wyników z rozmowy kwalifikacyjnej wybrała kandydata, który spełnił wszystkie niezbędne wymagania stawiane w ogłoszeniu, a z zakresu wymagań dodatkowych uzyskał największą ilość punktów. Osiągnięte wyniki, jak również propozycja programu funkcjonowania MCK „Integrator" przedstawiona podczas rozmowy kwalifikacyjnej rokują na dobrą realizację powierzonych zadań - czytamy w części zarządzenia uzasadniającej wybór tej kandydatki.

Dodajmy, że 7 października na BIP została podana lista kandydatów, którzy przeszli do finałowego 3. etapu tego konkursu. Byli to: Bogusław Bemben, Cecylia Gasz-Płońska, Lidia Lankocz, Robert Orawski oraz Julia Raszka, która ostatecznie została wybrana w drodze tego konkursu na stanowisko dyrektora MCK "Integrator".

To w bieżącej kadencji samorządu trzeci dyrektor tej placówki kultury w Skoczowie. Pełniącego te obowiązki wiele lat Roberta Orawskiego zastąpił Kuba Abrahamowicz, który zrezygnował ze stanowiska podając jako powód kłopoty zdrowotne. Z podobnej przyczyny ze stanowiska zrezygnował Robert Orawski. Julia Raszka była dotąd pracownicą Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” na stanowisku starszej instruktor, była także zaangażowana w działalność samorządową - w minionej kadencji samorządu była skoczowską radną.

Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Julia - nareszcie kultura w dobrych troskliwych dłoniach...

Z tymi dłońmi - to coś sugerujesz?...

A ten przystojny, dystyngowany dżentelmen w eleganckim garniturze i z fantazyjnym szalem, pierwszy z prawej - to z jakiej okazji?

To bodyguard tej damy w eleganckim kapeluszu.

A to ciekawe, bo obstawiałem bodygeja...

P.Rostak

O taak...
Za to go zresztą wywalili z niezłej fuchy w powiecie.

Robert wróć!!!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama