, niedziela 20 października 2019
Scena Polska na Wzgórzu Zamkowym
Tradycyjnie w scenerii Wzgórza Zamkowego w Cieszynie zobaczymy „Makbeta” w reżyserii Bogdana Kokotka. fot: Karin DziadkovaDodaj do Facebook

Scena Polska na Wzgórzu Zamkowym

DR
Scena Polska Teatru Cieszyńskiego po raz kolejny wyjdzie w plener. Tradycyjnie w scenerii Wzgórza Zamkowego w Cieszynie zobaczymy „Makbeta” w reżyserii Bogdana Kokotka. Spektakl już 29 czerwca, o godz. 21:00.

Plenerowy spektakl Sceny Polskiej w magicznej scenerii Wzgórza Zamkowego stwarza wyjątkową okazję do obejrzenia sztuki o żądzy władzy, której nie można pogodzić z uczciwością i szlachetnością. „Makbet” to historia o ludzkich namiętnościach, dla których człowiek jest zdolny do przekroczenia wszelkich granic, także moralnych.

Sezon teatralny 2017/2018 kończy się, a na spektakl na Scenie Polskiej w Teatrze Cieszyńskim w Czeskim Cieszynie musimy poczekać do września. Po wakacjach widzowie będą mieli okazję zobaczyć, mająca niedawno premierę „Namiętną kobietę” w reżyserii Adama Sroki.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama