, poniedziałek 15 października 2018
Scena COK-u i Browaru na weekend!
Po koncercie zapraszamy do tańca. Klubową klasykę – z płyt winylowych – miksuje DJ DRIVE. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Scena COK-u i Browaru na weekend!

red.
Scena COK oraz Browar Zamkowy Cieszyn przygotowali na najbliższy weekend dla mieszkańców Cieszyna i okolic kolejne atrakcje!

Tydzień temu w Browarze zaprezentował się Czesław Mozil z projektem Czesław Śpiewa Solo Act oraz zespół Nona. Teraz pora na spektakl komediowy „Ość w Gardle” oraz cieszyński zespół Lunatyp - to już w piątek. Natomiast w sobotni wieczór organizatorzy zadbali o nietuzinkowe Andrzejki z CHWYTAKIEM oraz DJ Drivem. Bilety na oba wydarzenia są dostępne w sekretariacie COK-u oraz w Browarze Zamkowym Cieszyn bezpośrednio przed koncertami.

24 listopada, 20:00, 50 zł*
Spektakl komediowy Ość w Gardle oraz koncert cieszyńskiego zespołu Lunatyp.

25.11.2017,20:00, 25 zł*
ANDRZEJKI w Browarze: CHWYTAK live show/ DJ DRIVE – zagra klubowe klasyki z winyli. Nietuzinkowa impreza andrzejkowa tylko dla dorosłych!
CHWYTAK – jeden z najpopularniejszych youtuberów, w prześmiewczy sposób parodiuje znane przeboje. Te najlepsze – zaśpiewa w cieszyńskim Browarze.
Po koncercie zapraszamy do tańca. Klubową klasykę – z płyt winylowych – miksuje DJ DRIVE.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama