, wtorek 25 stycznia 2022
Scena Bajka zaprasza przed ekrany na spotkanie z Pinokiem!
Przez całe święta dostępne jest bezpłatne nagranie spektakl lalkowego "Pinokio" na podstawie opowiadania Carla Collodiego. fot: tdivadlo.czDodaj do Facebook

Scena Bajka zaprasza przed ekrany na spotkanie z Pinokiem!

ŁP
Zastanawiacie się nad rodzinną rozrywką przez święta? Scena Bajka Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie ma dla was ciekawą propozycję. Przez całe święta dostępne jest bezpłatne nagranie spektakl lalkowego "Pinokio" na podstawie opowiadania Carla Collodiego.

- Nie kłam, bo wyrośnie ci nos! Znamy to powiedzenie i używamy go na co dzień. Ale tak naprawdę, kiedy mówimy nieprawdę, to nos wcale się nie wydłuża. Opowiemy wam przygody pewnego chłopca, w przypadku którego to powiedzenie jednak się sprawdza, ponieważ nie jest zwykłym chłopcem. Został wystrugany z drewna przez starego i samotnego lalkarza Dżepetto. Bajka pełna przygód i pragnień małego chłopca, którego największym marzeniem jest... No właśnie... co? Sami się przekonacie - czytamy w opisie lalkowego spektaklu w wykonaniu Sceny Bajka Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.

Jeśli macie ochotę przypomnieć sobie historię wystruganego z drewna chłopca, rozsiądźcie się wygodnie i zobaczcie jej interpretacje w wykonaniu twórców Sceny Bajka:

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama