, niedziela 12 lipca 2020
Rodziną do Kawiarni 2 piętro
Dobrze przygotowany kącik z zabawkami i grami jest sposobem na miłe spędzenie czasu, a rodzic w tym czasie może poczytać książkę lub prasę dostępną dla każdego.  fot: 2 piętroDodaj do Facebook

Rodziną do Kawiarni 2 piętro

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Rodziną do Kawiarni 2 piętro

2 piętro to wyjątkowa kawiarnia gdzie mały człowiek jest pełnoprawnym gościem, a na mamę z wózkiem nikt nie patrzy wilkiem.


Rodziną do Kawiarni 2 piętro

Kawiarnia kusi również słodkościami bez stosowania chemicznych ulepszaczy.


Rodziną do Kawiarni 2 piętro

Kawiarnia mieści się na ostatnim piętrze Teatru Elektrycznego w Skoczowie.


Rodziną do Kawiarni 2 piętro

Dla tych, którzy chcą wesoło spędzić czas z przyjaciółmi również przygotowano propozycje w postaci gier planszowych.

Choć Polacy w sondażach deklarują niezmiennie, że rodzina i dzieci to jest to, co w życiu najważniejsze, to gdy w zatłoczonej knajpce pojawia się mama z płaczącym maluchem, zwykle okazuje się, że z miłością do dzieci w narodzie bywa różnie. Pełne nagany spojrzenia, pomruki niezadowolenia - ze świecą w ręku szukać rodzica, który nie doświadczył podobnych reakcji otoczenia choć raz w życiu.

Gdy dodać do tego brak niezbędnego rodzicom wyposażenia (np. przewijaków), ubogie menu i narastające znudzenie malucha tym, że trzeba grzecznie siedzieć w miejscu (bo kącik zabaw nie istnieje), stres związany z wyjściem może szybko przerosnąć przyjemność. Aby tego uniknąć, na miejsce odpoczynku warto wybierać knajpki, które stworzono zarówno z myślą o małych, jak i dużych.

Nareszcie i do nas przyszła moda na rodzinne kawiarnie. Niestety wciąż pozostają one w zdecydowanej mniejszości ale Skoczów już takim miejscem może się poszczycić i przede wszystkim mogą z tego miejsca cieszyć się rodzice, dzieci ale i mieszkańcy.
2 piętro to wyjątkowa kawiarnia gdzie mały człowiek jest pełnoprawnym gościem, a na mamę z wózkiem nikt nie patrzy wilkiem. Kawiarnia mieści się na ostatnim piętrze Teatru Elektrycznego w Skoczowie. Schody jak się okazuje nie stanowią żadnego problemu ponieważ wygodna i obszerna winda pozwala wyjechać wózkiem na górę. Jest to spore ułatwienie również dla osób niepełnosprawnych.

Wnętrze kawiarni jest ciepłe i przyjazne, nie brakuje również elementów nowoczesnych. Na każdym kroku widać pasje właścicieli w tworzeniu tego miejsca. I od tego chyba należy zacząć. Pan Dariusz z córką Olą połączyli wspólne pasje i stworzyli miejsce o którym zawsze marzyli. Udało się to dzięki determinacji i cierpliwości, ale i niezwykłej przyjaźni jaka ich łączy. Pierwszą wspólna pasja jest zamiłowanie do dobrej kawy. I to widać. Dbają o profesjonalne szkolenia pracowników, a kawa jaką serwują jest wyjątkowo smaczna.

Ale oprócz kaw w menu znajdziemy długa listę herbat czy soków wyciskanych ze świeżych owoców. Dużym atutem są koktajle, które nie tylko pięknie wyglądają ale przede wszystkim są zdrowe, często dostosowane do diet klientów.Kawiarnia kusi również słodkościami bez stosowania chemicznych ulepszaczy. By nie znudzić gości stałą ofertą, codziennie pojawia się ciasto i deser dnia co często staje się miłym zaskoczeniem dla klientów.

W porze obiadu można również zjeść tutaj np. smaczne domowe pierogi. 2pietro to miejsce w którym miła i profesjonalna obsługa troszczy się o każdego gościa. I tak, można się poczuć w tym miejscu jak wyjątkowy gość. Tak samo wyjątkowo traktowane są dzieci. Dla nich przygotowane jest specjalne menu co daje szanse na własny wybór, ale i stanowi formę edukacyjną. Dobrze przygotowany kącik z zabawkami i grami jest sposobem na miłe spędzenie czasu, a rodzic w tym czasie może poczytać książkę lub prasę dostępną dla każdego.

Dla tych, którzy chcą wesoło spędzić czas z przyjaciółmi również przygotowano propozycje w postaci gier planszowych, które ostatnio wracają do łask. Pomysł ten cieszy się dużym zainteresowaniem o czym świadczą telefony z rezerwacją wybranej gry. Pomyślano również o tych, którzy chcą spędzić czas w ciszy i spokoju. Stworzono cichy zakątek (strefa ciszy), gdzie można przy kawie spokojnie porozmawiać z dala od gwaru np. bawiących się dzieci.

Z całą pewnością można polecić to miejsce każdemu. 2 piętro to propozycja kierowana nie tylko dla rodzin z dziećmi choć dla nich jest z pewnością miłym zaskoczeniem. Zadbano tu również o wyposażenie łazienki w przewijak oraz środki higieniczne dla dzieci. Jest to dobrze przemyślana przestrzeń, której nadano wyjątkowy charakter. Właścicielom udało się stworzyć po prostu miłe miejsce pełne ciepła i dobrej atmosfery z wyjątkowo dobrym menu i pyszną kawą.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama