, czwartek 14 listopada 2019
Przed nami trzy dni świętowania!
Przyszedł czas na najważniejszą imprezę, która wspólnym świętowaniem na trzy dni połączy Cieszyn i Czeski Cieszyn. fot: arch. GCDodaj do Facebook

Przed nami trzy dni świętowania!

red.
Grzegorz Hyży, Nosowska, Lady Pank - te gwiazdy już w najbliższy weekend zobaczymy na cieszyńskiej scenie Święta Trzech Braci. To oznacza, że przyszedł czas na najważniejszą imprezę, która wspólnym świętowaniem na trzy dni (15.06 - 17.06) połączy Cieszyn i Czeski Cieszyn.

Tradycyjnie Święto Trzech Braci otworzy pochód (16:50), a także spotkanie obu stron na moście Przyjaźni (17:00). Inauguracja nastąpi na Rynku w Czeskim Cieszynie (17:30). Jeszcze przed oficjalną częścią na cieszyńskim Rynku o godz. 16:00 zagra COK-owa Amatorska Grupa Gitarowa, a następnie o 16:30 Lunatyp. Od godz. 18:30 scenę przejmie Łąki Łan. Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie Grzegorz Hyży.

Sobotnie świętowanie rozpocznie się o godz. 12:00 prezentacjami grup tanecznych działających w COKu, od 14:00 sceną zawładnie rock i nasze lokale zespoły: Demontaż, Lazy Leg oraz 8 lat w Tybecie & Chwytak. O 18:30 wystąpi Shakin'Dudi. Następnie na scenie zobaczymy Katarzynę Nosowską z nowym zespołem Nosowska.

Niedziela będzie należeć do rodzin. Tego dnia zobaczymy o godz. 12:30 Miejską Orkiestrą Dętą "Cieszynianka", o 13:30 Musical "Zwycięzcy", o 14:30 program miasta partnerskiego - Puck w Cieszynie, o 16:00 Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej, a godz. 17:00 konkurs Bitwa na Nogi. Świętowanie zakończy koncert Lady Pank.

Święto Trzech Braci to jednak nie tylko wydarzenia na rynku w Cieszynie i Czeskim Cieszynie. To również wiele imprez towarzyszących, m.in. warsztaty czytelnicze w plenerze, kiermasz książki używanej, Gala Muzyki Filmowej, turnieje piłkarskie, czy akademia golfa dla początkujących.

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie: http://www.swietotrzechbraci.pl/

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama