, piątek 15 luty 2019
Poznaliśmy wszystkich artystów!
Nosowska dołączyła do pozostałych gwiazd tegorocznego Święta Trzech Braci. fot: COK/FacebookDodaj do Facebook

Poznaliśmy wszystkich artystów!

KT
Artyści których usłyszymy podczas tegorocznego Święta Trzech Braci, są już w komplecie. Cieszyński Ośrodek Kultury zdradził ostatnią niewiadomą imprezy.

Organizatorzy już wcześniej zapowiedzieli koncert zespołu Łąki Łan, Grzegorza Hyżego, zespołu Lady Pank oraz Shakin’ Dudiego. Teraz do gwiazd 28. Święta Trzech Braci dołączyła Katarzyna Nosowska z nowym zespołem Nosowska. Muzyczna impreza nad Olzą potrwa przez trzy dni. Rozpocznie się w piątek 15 czerwca. Tego dnia usłyszymy formację Łąki Łan oraz Grzegorza Hyżego. W sobotę wystąpi Shakin’Dudi oraz Nosowska. Święto Trzech Braci zakończy koncert Lady Pank. Na scenie zobaczymy również zespoły z naszego regionu: 8 lat w Tybecie & Chwytak, Lunatyp, Lazy Leg oraz Demontaż.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama