, sobota 23 czerwca 2018
"Powróćmy jak za dawnych lat" na Scenie Polskiej
„Powróćmy jak za dawnych lat czyli polskie piosenki międzywojenne“ fot: arch. Scena Polska Teatru CieszyńskiegoDodaj do Facebook

"Powróćmy jak za dawnych lat" na Scenie Polskiej

mat.pras.
"Powróćmy jak za dawnych lat" na Scenie Polskiej

W najbliższą sobotę 25 marca o godzinie 17.30 na Scenie Polskiej Teatru Cieszyńskiego odbędzie się spektakl muzyczno-taneczny „Powróćmy jak za dawnych lat czyli polskie piosenki międzywojenne“, który przeniesie nas w klimat dwudziestolecia międzywojennego.

Spektakl w reżyserii Bogdana Kokotka przeniesie nas w świat przedwojennego kina, gdzie królowali Eugeniusz Bodo, Loda Halama, Hanka Ordonówna. Śpiewane przez nich piosenki nucimy do dziś, często nie zdając sobie nawet sprawy, z jakich filmów pochodzą. „Ada to nie wypada“, „Baby, ach te baby“, „ Miłość Ci wszystko wybaczy“, „Nie kochać w taką noc“ - to tylko kilka piosenek z wielu, które zabrzmią w nowych aranżacjach. Kostiumy, scenografia, muzyka - wszystko to pomoże nam przenieść się w tamte, dawno minione wspaniałe lata. Aktorom akompaniuje zespół muzyczny pod kierownictwem Tomka Pali oraz tancerki ZPiT SUSZANIE.

Bilety można zamawiać i zakupić na stronach teatru www.tdivadlo.cz  lub w kasie teatru, która czynna jest we wtorki i piątki w godz. 14.00-17.00 oraz godzinę przed każdym spektaklem.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama