, sobota 23 czerwca 2018
"Pokój i dobro"- Orszak Trzech Króli
O 14.30 po zakończeniu imprezy na Rynku odbędzie się koncert Sabiny Brody i Michała Kasztury. fot: MAT. PRAS.Dodaj do Facebook

"Pokój i dobro"- Orszak Trzech Króli

6 stycznia w Święto Trzech Króli na cieszyńskim rynku odbędzie się impreza pod hasłem "Pokój i dobro", która rozpocznie się o godzinie 13.00.

W programie Orszaku Trzech Króli znajdują się Jasełka "Chatka Dziadka", koncert zespołu Voices of MM, konkurs dla dzieci na najpiękniejszy strój orszakowy, a ponad to wojskowa grochówka, specjały z kuchni Parafialnej Ochmistrzyni i kiermasz handlowy. Oczywiście podczas Orszaku nie może zabraknąć wspólnego kolędowania.

O 14.30 po zakończeniu imprezy na Rynku odbędzie się koncert Sabiny Brody i Michała Kasztury "Kolędowo... i nie tylko". Wstęp na koncert w Domu Narodowym wolny!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama