, czwartek 21 czerwca 2018
Podróżnicze spotkania w Bibliotece
W styczniu cieszyńska biblioteka zaprasza na dwie wyprawy: do Afryki oraz na Bałkany. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Podróżnicze spotkania w Bibliotece

mat. pras.
W styczniu cieszyńska biblioteka zaprasza na dwie wyprawy: do Afryki oraz na Bałkany.

Przewodnikiem po Czarnym Lądzie będzie znany dziennikarz, fotograf i podróżnik - Marcin Kydryński. Jego najnowsza książka "Biel. Notatki z Afryki” to zapis licznych podróży do Afryki, które autor odbył w ciągu 25 lat. Książka pokazuje kontynent dziki i nieustannie zmieniający się na naszych oczach. Rozmowę z Marcinem Kydryńskim - o Afryce, o podróżowaniu, o książkach i naturze ludzkiej - poprowadzi pisarka i literaturoznawca Joanna Jurgała-Jureczka. Na spotkanie zapraszamy 18 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 do Biblioteki Miejskiej w Cieszynie.

Dwa dni później, 20 stycznia br., o godz. 18.00, odbyć będzie można podróż na Bałkany - do Albanii i Czarnogóry. Przez magiczne góry przeprowadzą wszystkich chętnych GOROLE, od kilkunastu już lat przemierzający góry Azji i Europy. Tym razem członkowie wędrującej grupy pokażą nam niebiańskie piękno Przeklętych Gór, mistyczne ciemne bory Czarnogóry, prastarą kamienną architekturę, opowiedzą o tradycji krwawej zemsty w Albanii i czarze dzikich zapomnianych gór...

Na spotkania wstęp bezpłatny!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama