, piątek 16 kwietnia 2021
Pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe
Pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe zaplanowane zostało na sobotę, 7 marca. Wydarzenie rozpocznie się od drobnego poczęstunku dla dzieci o godz. 9:30. Wstęp wolny.  fot: www.pislik.plDodaj do Facebook

Pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe

MM
Pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe

Pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe zaplanowane zostało na sobotę, 7 marca. Wydarzenie rozpocznie się od drobnego poczęstunku dla dzieci o godz. 9:30. Wstęp wolny.

Szykuje się ciekawy pišlikowy sobotni poranek w Tramwaj Cafe! W najbliższą sobotę, 7 marca będzie bowiem okazja poznać historie sympatycznych Pišlików, którymi najmłodsi pasażerowie cieszyńskiej kawiarni, bawią się w tramwajowym kąciku dziecięcym.

- Zapraszamy wszystkie dzieci na pierwsze pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe! W trakcie czytania przygód sympatycznych pionków Pišlików przeniesiemy się do nieznanego dotąd świata, w którym żyją drewniane figurki. Sprawdzimy jak się nazywają poszczególne Pišliki, a także jakie ciekawe historie spotykają je na co dzień - wyjaśniają organizatorzy z kawiarni Tramwaj Cafe w Cieszynie.

Czytaniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji, w tym drobny poczęstunek dla dzieci, a także upominki dla obecnych na czytaniu małych gości. - Mamy nadzieję, że czytanie pišlikowych historii stanie się stałym punktem w rozkładzie jazdy naszego tramwaju. Zdajemy sobie bowiem sprawę, iż Tramwaj Cafe to miejsce, które cieszy się popularnością wśród mam i ich dzieci. Stąd też pomysł o zorganizowaniu kolejnego wydarzenia, które adresowane będzie do najmłodszych pasażerów cieszyńskiego Tramwaj Cafe - dodają organizatorzy.

Pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe zaplanowane zostało na sobotę, 7 marca. Wydarzenie rozpocznie się od drobnego poczęstunku dla dzieci o godz. 9:30. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama