, piątek 22 listopada 2019
Nowy element cieszyńskich sesji
Zaznaczyć także należy, że powyższa laska została podarowana naszemu miastu przez radego Jerzego Wałgę w ramach uzupełnienia wystroju Sali Sesyjnej Miasta Cieszyna. fot: FJDDodaj do Facebook

Nowy element cieszyńskich sesji

FJD
Nowy element cieszyńskich sesji

27 lutego na V sesji VIII kadencji Rady Miasta Cieszyna zaprezentowano miłą dla mieszkańców naszego grodu ciekawostkę.

27 lutego na V sesji VIII kadencji Rady Miasta Cieszyna zaprezentowano miłą dla mieszkańców naszego grodu ciekawostkę.

Na koniec obrad ww. sesji radny Jerzy Wałga w puncie oświadczenia i sprawy różne zgłosił wniosek o zaakceptowanie nowego wystroju Sali Sesyjnej - Laskę Przewodniczącego Rady Miasta.

Radny Jerzy Waga znany w Cieszynie i naszym kraju z nieprzeciętnych zdolności rzeźbienia i inkrustowania różnych rodzajów drewna zaprezentował swoje dzieło, którym jest przepięknie zdobiona i inkrustowana Laska Przewodniczącego Rady Miasta. Dzieło powyższe wzbudziło uznanie wszystkich radnych, którzy z wielkim aplauzem przyjęli jego propozycję do stosowania. Uzgodniono, że od następnej - to jest już VI sesji - Przewodniczący Rady Miasta rozpoczynał będzie obrady potrójnym stuknięciem laską o drewniany podest. Zaznaczyć także należy, że powyższa laska została podarowana naszemu miastu przez radego Jerzego Wałgę w ramach uzupełnienia wystroju Sali Sesyjnej Miasta Cieszyna.

Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Bardzo dobra inicjatywa. Mam nadzieję, że inni radni pójdą za przykładem pana Wałgi i też zrobią coś pożytecznego za darmo. Pani Burmistrz mogła by np. załatwić farby na odnowienie Ratusza.

Bardzo dobra inicjatywa - vice burmistrz zatańczy a drugi wymaluje serduszko na drzwiach do urzędu.

A pan przewodniczący zrobiłby ......, a nie przypomniałem sobie, że pan Jankowski nic nie umie zrobić. Za to najlepszy jest w wykonywaniu poleceń szefowej. A teraz jak ma nową laskę to będzie je jeszcze szybciej wykonywał.

Z tą laską ostrożnie, bo po drugiej stronie Olzy to zupełnie inne znaczenie. Sikorskiemu też o coś innego chodziło w stosunkach między państwami.

Radni zamiast ruszać głową nad problemami miasta, będą stukać laską. Od tego w grodzie nad Olzą zaraz będzie lepiej - może nie zaraz ale od VI Sesji. Powodzenia bezradni.

gorycz wyborczej klęski R. Macury i jego partyjno-kościelnych popleczników przez ciebie nieustannie przemawia, chłopku - uśmiechnij się, głowa do góry - idzie W I O S N A !!!... :)

Idzie wiosna, to prawda, ale nie ta od kochających inaczej...Chyba, że lubisz te klimaty :)

Nic się przecież nie zmieniło poza wyznaniem wiary, więc dlaczego miałaby być gorycz - jest śmiech z tych ważnych inicjatyw sesyjnych.

bulczysz jak zwykle, wyznanie wiary nie zmieniło się od IV w. n.e

To ci zmiana - zamienił Jurek cieszynkę na kijek. Stuknij się jan-Q sam tą laską a uwierzysz w zmiany pod rządami nowej ekipy.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama