, wtorek 2 marca 2021
Nowy cykl „Na Granicy Kina”
Inauguracja cyklu nastąpi w piątek 29 marca za sprawą dwóch, wyjątkowych wydarzeń w których główną rolę odegra popularny aktor Arkadiusz Jakubik. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Nowy cykl „Na Granicy Kina”

red./mat.pras.
Już niebawem rozpocznie się nowy cykl wydarzeń „Na Granicy Kina”, współtworzony przez Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” i Festiwal „Kino Na Granicy”. Inauguracja cyklu nastąpi w piątek 29 marca za sprawą dwóch, wyjątkowych wydarzeń w których główną rolę odegra popularny aktor Arkadiusz Jakubik.

Projekcja filmu i spotkanie z Arkadiuszem Jakubikiem odbędą się o godzinie 17.30 w sali widowiskowej Domu Narodowego. Spotkanie poprowadzi znana słuchaczom RMF Classic Magdalena Miśka-Jackowska. Kilka godzin później, o godzinie 21.00 w Otwartym Klubie Browaru Zamkowego Cieszyn odbędzie się koncert grupy Dr Misio. Tutaj Arkadiusz Jakubik pokaże się w zupełnie innej roli, jako wokalista zespołu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama