, czwartek 9 kwietnia 2020
Noc słowa na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie
“Zamówiona” dobra pogoda zjawiła się na Wzgórzu Zamkowym , żeby zaproszonym gościom, a szczególnie dzieciom umilić niedzielne popołudnie.  fot: FJDDodaj do Facebook

Noc słowa na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie

FJD
Tradycyjnie jak co roku na Wzgórzu Zamkowym w niedzielne popołudnie 23.06 zainaugurowana została “Noc Słowa”

“Zamówiona” dobra pogoda zjawiła się na Wzgórzu Zamkowym , żeby zaproszonym gościom, a szczególnie dzieciom umilić niedzielne popołudnie. Był tam kwiat paproci i inne baśnie z muzyką na żywo, był też kataryniarz z “Chłopcem z gwiazd”. A ponadto warsztat zielarski zaprezentował opowieści o ziołach zaś plener ceramiczny pozwolił zainteresowanym samodzielnie “ulepić” różne naczynia, a następnie cieszyć się z ich wypalania. Atrakcje trwały aż d północy, a w ich ramach była potańcówka, świętojański poczęstunek oraz film “Kwiat tysiąca i jednej nocy”. Zamek zaprasza znowu w roku przyszłym na następną edycję “Nocy Słowa” i gwarantuje doskonałą zabawę i szereg atrakcji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama