, środa 14 kwietnia 2021
Muzycy z powiatu cieszyńskiego w programie: Must Be The Music
Część muzyków z Black Ball Suzi pochodzi z rejonów Śląska Cieszyńskiego. fot: Black Ball SuziDodaj do Facebook

Muzycy z powiatu cieszyńskiego w programie: Must Be The Music

MB
Pochodzą z różnych miast, ale łączy ich miłość do muzyki i występów scenicznych. Podczas występu castingowego popularnego telewizyjnego show muzycznego, "Must Be The Music", 5 kwietnia, przekonali do siebie wszystkich jurorów.

Black Ball Suzi, bo o nich mowa, wykonali energetyczny utwór "You Shook Me All Night Long” zespołu AC/DC i dostali cztery raz "tak” co daje duże szanse na udział w odcinkach półfinałowych ale o tym zadecydują jurorzy. Ostateczny werdykt w sprawie dalszego udziału zespołu Black Ball Suzi w programie "Must Be The Music" zostanie poznany w połowie kwietnia

Część muzyków z Black Ball Suzi pochodzi z rejonów Śląska Cieszyńskiego. Stanisław Nowak (gitara) ma swoje korzenie w Cieszynie, a Tomasz Gruszka (bas) w Chybiu. Z kolei Maroš Janček (perkusja) pochodzi z Bratysławy (Słowacja), a wokalistka zespołu, Zuza Baum pochodzi z Nowego Sącza.

Zespół Black Ball Suzi powstał w październiku 2013 roku. Debiutancki krążek zespołu zatytułowany "Jestem” ukaże się już w maju, a płytę promuje teledysk do utworu "Upadek”. Energetyczne brzmienie, soczyste gitarowe riffy, miażdżąca sekcja rytmiczna i przede wszystkim mocny, zadziorny wokal 17-letniej Zuzy Baum, to charakterystyczne cechy stylu Black Ball Suzi. - Tą płytą chcemy zabrać słuchaczy w świat refleksji i spojrzenia z dystansu na rzeczywistości. Stworzyliśmy tę płytę z tęsknoty za muzyką, która przynosi nie tylko rozrywkę - zapowiadają muzycy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama