, sobota 6 marca 2021
Morska, letnia przygoda w samym centrum Cieszyna?
Rodzeństwom oraz uczestnikom poprzednich warsztatów takich jak np. "Arktyka Dzika", przysługują zniżki w wysokości 10%. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Morska, letnia przygoda w samym centrum Cieszyna?

Po "Ptakowisku", "Dżungli" oraz "Arktyce Dzikiej" przyszedł czas na marynistyczną odsłonę w pełni zorganizowanego wypoczynku w na pokładzie Parostatku.

- Druga połowa lipca w Centrum Warsztatowym Parostatek upłynie pod znakiem poszukiwania skarbów, morskich potworów, piratów, a może nawet... Karaibów! - zachęcają organizatorzy i dodają, że nie trzeba wyjeżdżać z Cieszyna by doświadczyć oceanu przygód.

Dziecięca akcja letnia "Wszyscy na pokład" rusza w poniedziałek, 21 lipca, punktualnie o godzinie 9.00 w Centrum Warsztatowym Parostatek na Zamkowej 1 i potrwa do piątku, 27 lipca. Czego spodziewać się mogą zabrani na pokład młodzi marynarze? Pierwszy dzień zatytułowany "Ahoj przygodo!", poświęcony będzie morskim opowieściom i dziennikom pokładowym. Drugiego dnia powstawać będą pluszowe potwory mórz i oceanów, które kolejnego dnia będą mogły towarzyszyć uczestnikom w grze terenowej w poszukiwaniu drogocennych skarbów. Przedostatni dzień morskiej przygody na pokładzie Parostatku poświęcony będzie morskim łapaczom snów. Z kolei ostatniego dnia wszyscy uczestnicy zmierzą się z 20 tys. mil podwodnej żeglugi budując statki i okręty zamknięte w butelkach.

Warsztaty artystyczno-przygodowe skierowane są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Udział w warsztatach jest płatny. Cena jednego dnia wynosi 65 zł, całość 290 zł. Cena obejmuję opiekę wykwalifikowanej kadry, ciepły posiłek oraz gwarancję udanej zabawy. Rodzeństwom oraz uczestnikom poprzednich warsztatów organizowanych w Centrum Warsztatowym Parostatek przysługują zniżki w wysokości 10%. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki. Zapisy trwają do 15 lipca.

Szczegółowy program:

- poniedziałek, 21 lipca - Ahoj przygodo! - morskie opowieści i dziennik pokładowy
- wtorek, 22 lipca - Od morświna do rekina - pluszowe potwory mórz i oceanów
- środa, 23 lipca - Wyspa skarbów - gra terenowa
- czwartek, 24 lipca - Urwipołcie i łapiduchy - morskie łapacze snów
- piątek, 25 lipca - 20 000 mil podwodnej żeglugi - statki i okręty zamknięte w butelkach

Więcej informacji na stronie www.parostatek.com oraz pod numerem telefonu +48 539 988 994 oraz +48 539 988 995.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama