, niedziela 5 lipca 2020
Miodowe wariacje na Zamku Cieszyn!
Uczestnicy poznają tajniki przyrządzania m.in. halavy, czyli pudingu z orzechami i modem, słodkich kulek oraz aromatycznego napoju ziołowego z miodem. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Miodowe wariacje na Zamku Cieszyn!

RED. / MAT.PRAS.
Przed nami już ostatnie wydarzenie towarzyszące wystawie: "Let's bee friends, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami" na Zamku Cieszyn. W niedzielne popołudnie odbędą się warsztaty kulinarne „Miodowe wariacje”, a zaraz po nich pokaz filmu „Łowcy miodu”.

Już w najbliższą niedzielę 22 października Zamek Cieszyn zaprasza na ostatnie wydarzenia w ramach sympatycznej wystawy "Let's bee friends”. O godz. 15.00 odbędą się „Miodowe wariacje”, czyli warsztat kulinarny z Dorotą i Aleksandrem Wojtasikami z Mandala Centrum. Uczestnicy poznają tajniki przyrządzania m.in. halavy, czyli pudingu z orzechami i modem, słodkich kulek oraz aromatycznego napoju ziołowego z miodem. Wstęp: wejściówka rodzinna w cenie 10 zł (do nabycia w sklepie Zamku Cieszyn w Oranżerii).

Natomiast tuż po warsztatach o godz. 17.00 będzie miał miejsce pokaz filmu „Łowcy miodu” w reżyserii Krystiana Matyska. To pierwszy polski pełnometrażowy film przyrodniczy, wykorzystujący zdobycze techniki do ukazania życia pszczół. Widzowie razem z aktorką Magdaleną Popławską wyruszą w podróż przez Europę i Azję, by sprawdzić, czy możliwe jest uratowanie tych owadów przed zagładą. W czasie projekcji młodsze dzieci zostaną zaproszone do wspólnej zabawy. Wstęp na projekcję filmową jest wolny. Informacje i zapisy: epanasiuk@zamekcieszyn.pl

Obejrzyj zwiastun filmowy „Łowcy miodu”:

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama