, piątek 22 luty 2019
Mikromusic zagra na Scenie COK. Konkurs!
Mikromusic Acoustic Trio, 9 marca/ 20:00 fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Mikromusic zagra na Scenie COK. Konkurs!

red./mat.pras.
Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, muzyki ludowej. Takie klimaty zagoszczą w Browarze Zamkowym Cieszyn już 9 marca.

Na debiutanckim albumie Mikromusic wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz dvd Mikromusic w eterze. Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu Piękny koniec zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel Takiego chłopaka osiągnął ponad 11 mln. wyświetleń na portalu YouTube.

Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki Thank God I'm a Woman. Kolejna płyta studyjna Mikromusic Matka i Żony ukazała się w październiku 2015 roku. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie Chemia w reżyserii Bartka Prokopowicza. W listopadzie 2016 roku odbyła się premiera dwupłytowego albumu W kwietniu stanowiącego zapis trasy koncertowej Mikromusic.
30 października 2017 roku odbyła się premiera najnowszego albumu zespołu „Tak mi się nie chce”.

Mikromusic Acoustic Trio, 9 marca/ 20:00
Scena COK w Browarze Zamkowym Cieszyn
Bilety w cenie 40zł do nabycia w biurze podawczym w Urzędzie Miasta oraz przed samym koncertem!

UWAGA!
Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na koncert Micromusic! Aby zdobyć jedną z nich wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Który utwór Micromusic przypadł Ci najbardziej do gustu? Dlaczego?
Odpowiedzi należy wysłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, numer telefonu). Na odpowiedzi czekamy do piątku (08.03.) do godziny 12:00! Spośród wszystkich wybierzemy dwie najciekawsze, których autorzy otrzymają po jednym bilecie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama