, środa 5 sierpnia 2020
Lato w Cieszyńskiej Bibliotece
Będą jednak i tacy, którzy pozostaną w domach i to przede wszystkim z myślą o nich po raz kolejny pracownicy Cieszyńskiej Biblioteki przygotowali szereg atrakcyjnych zajęć, które sprawią, że młodzi ludzie na nudę nie będą narzekać. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Lato w Cieszyńskiej Bibliotece

ICZ
Słoneczna pogoda sprawia, że podwórka, place zabaw oraz parki, to miejsca, gdzie popołudniami można spotkać dzieci oraz młodzież, która po godzinach spędzonych w murach szkolnych, zażywając ruchu odreagowuje stres związany z wielomiesięcznym zdobywaniem wiedzy.

Już niebawem ze świadectwem w dłoniach wyruszą oni na wakacyjne wojaże, jedni będą wędrować po Polsce inni wyjadą poza jej granice, na jednych czeka morze, a na innych lasy i jeziora. Będą jednak i tacy, którzy pozostaną w domach i to przede wszystkim z myślą o nich po raz kolejny pracownicy Cieszyńskiej Biblioteki przygotowali szereg atrakcyjnych zajęć, które sprawią, że młodzi ludzie na nudę nie będą narzekać. Poniżej zaproszenie do udziału w zajęciach.

Lato w Bibliotece

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, to doskonały czas, aby zaprezentować Państwu naszą ofertę letnich warsztatów!
W ramach wakacji przygotowaliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży w Oddziale dla dzieci oraz w Pracowni Multimedialnej.
Pracownia przygotowuje dwa tygodniowe cykle zajęć, które odbędą się w lipcu – Wakacyjna Pracownia Opowieści (1-5 lipca) oraz Wakacyjna Pracownia Fotograficzna (8-12 lipca). Każdy tydzień to spotkania w godzinach 9.30-13.30. W ramach Pracowni Opowieści stworzymy film animowany inspirowany opowiadaniami Milosa Macourka (dorosłym może być znany jako scenarzysta kultowego serialu “Arabella”), tydzień zakończymy uroczystą premierą w witrynie biblioteki. Pracownia Fotograficzna to wielość form i aktywności – plener fotograficzny, fotobudka, tworzenie książek artystycznych, wprawki reporterskie.

Na tych, którzy szukają popołudniowych aktywności czeka Oddział dla Dzieci, który przez lipiec i sierpień (z wyjątkiem czwartków oraz weekendów) zaprasza na warsztaty od godziny 14.00. Na spotkania w Oddziale zapraszamy miłośników kina, gier, zabaw plastycznych i literackich.

Wszystkie zajęcia mają bezpłatny charakter, obowiązują zapisy.

Szczegółowy rozkład zajęć na plakatach, informacji udzielają:
Pracowni Multimedialna: 33 85 207 10 wew. 12
Oddział dla dzieci: 33 85 207 10 wew. 15

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama