, poniedziałek 27 stycznia 2020
Kultura na weekend... Koncert Noworoczny
Organizatorem wydarzenia jest Wiślańskie Centrum Kultury. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Kultura na weekend... Koncert Noworoczny

mat.pras.
W niedzielę 8 stycznia o godzinie 17:00 odbędzie się Koncert Noworoczny "Broadway Show". A dzień wcześniej (7 stycznia) o godzinie 18:00 Noworoczna Gala Operetkowo- Musicalowa.

"Broadway Show"

Widowisko muzyczno- taneczne inaugurujące rok 2017 będzie miało miejsce w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle. W programie znajdują się największe przeboje z takich musicali jak "Chicago", "Cabaret", "Moulin Rouge", "Skrzypek na dachu", "Upiór w operze". Wystąpią wybitni artyści teatru i estrady. Koncert okraszony jest przepiękną choreografią grupy rewiowej. Organizatorem wydarzenia jest Wiślańskie Centrum Kultury. Wstęp wolny!

Noworoczna Gala Operetkowo- Musicalowa

Na Gali w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" w Ustroniu wystąpią soliści Narodowego Teatru Operetki z Kijowa (Julia Litvinova, Dymitro Foszczanka, Vladimir Holkin, Daria Litovczenko). Całość poprowadzi dobrze znany, poznański tenor Bartosz Kuczyk. Teatr Narodowy Operetki w Kijowie z okazji swojego 75-lecia otrzymał w 2009 r. status Opery Narodowej. Pracujący w nim artyści zadziwiają różnorodnością stylów i kierunków, ciągle poszukują nowych, kreatywnych pomysłów zarówno w wokalnym jak i reżyserskim repertuarze. Młodzi, świetni głosowo robią karierę nie tylko na kijowskich scenach ale na całym świecie. Znaczną większość programu artyści wykonają w języku polskim , ale nie tylko. Na scenie pojawi się także para baletowa, która swoim wdziękiem dopełni całości.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama