, sobota 26 maja 2018
Kultura na weekend... koncert Nona
Zespół stawia na polskie teksty i uzyskiwanie przestrzeni dźwięku, w której każdy odnajdzie ciepło. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Kultura na weekend... koncert Nona

mat.pras.
Stowarzyszenie Form Artystycznych SFART zaprasza na koncert projektu Nona, który odbędzie się 24 lutego o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu.

Projekt tworzą: Justyna Lewandowska (wokal), Jakub Krzysiek ( gitara elektryczna), Maciej Słonina ( instrumenty perkusyjne). Nona to połączenie akustycznych i avany-popowych brzmień. Zespół stawia na polskie teksty i uzyskiwanie przestrzeni dźwięku, w której każdy odnajdzie ciepło.

Koncert odbywa się w ramach promocji projektu crowdfundingowego zespołu Nona w portalu polakpotrafi.pl. Celem akcji jest zebranie 3000 złotych potrzebnych do realizacji nagrań i wydania debiutanckiej płyty Nony. Każdy może zostać współtwórcą albumu dokładając się do jego powstania. W zamian za pomoc przewidziane są atrakcyjne nagrody. Projekt potrwa do niedzieli 26-go lutego 2017.

24 lutego 2017, godzina 18:00,
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
wstęp wolny

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama