, niedziela 7 czerwca 2020
Kultura na weekend… Gwiezdne Wojny
Film cieszy się dużym zainteresowaniem fot: MAT. PRAS.Dodaj do Facebook

Kultura na weekend… Gwiezdne Wojny

W przedświąteczny weekend, czyli w piątek 23 grudnia w skoczowskim Teatrze Elektrycznym oraz w cieszyńskim kinie Piast, będzie można zobaczyć film „Łotr 1. Gwiezdne Wojny”, który niedawno miał swoją premierę i cieszy się dużym zainteresowaniem.

"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" to pierwszy z planowanych spin-offów sagi, które mają stworzyć antologię "Gwiezdne wojny - historie". W jej skład wejdzie także film o Hanie Solo, którego premiera planowana jest na 2018 rok.

Grupa rebeliantów podejmuje się niemożliwego, próbując wykraść plany budowy Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ten kluczowy moment dla całego uniwersum "Gwiezdnych wojen" rozpoczyna serię zdarzeń, w których zwykli ludzie dokonują niebywałych czynów i stają się bohaterami. W filmie występują m.in. nominowana do Oscara Felicity Jones, nagrodzony Oscarem Forest Whitaker i Mads Mikkelsen, zdobywca nagrody dla najlepszego aktora na festiwalu w Cannes.

Teatr Elektryczny 23.12.2016:
14:00, 17:00, 20:00

Kino „Piast” 23.12.2016:
14:30, 17:00, 19:30

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama