, wtorek 31 marca 2020
Krzysztof Materna i Olga Bołądź charytatywnie w Cieszynie!
Po wielu, wielu latach pracy w polskim show biznesie, po wielu latach pracy w polskiej telewizji, na estradzie Krzysztof Materna zapisał swoje doświadczenia w formie oryginalnego, bezkompromisowego zabawnego monologu. fot: teatrpolonia.plDodaj do Facebook

Krzysztof Materna i Olga Bołądź charytatywnie w Cieszynie!

MM/mat.pras.
Krzysztof Materna i Olga Bołądź charytatywnie w Cieszynie!

Spektakl wystawiony zostanie w poniedziałek, 2 września o godz. 19:30w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Całkowity dochód z występu przekazany zostanie na cele statutowe fundacji Łatka.

Fundacja Łatka zaprasza do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie na specjalny, charytatywny spektakl pt. „Dobry wieczór Państwu", w którym będzie można zobaczyć Krzysztofa Maternę oraz Olgę Bołądź.

Po wielu latach pracy w polskim show biznesie Krzysztof Materna zapisał swoje doświadczenia w formie oryginalnego, bezkompromisowego i zabawnego monologu. Czekając w garderobie na swój kolejny występ, spowiada się i zwierza publiczności z praw i reguł ogólnych, rządzących polskimi mediami i polską rozrywką. Autor prezentuje swój stosunek do zalewającej nas głupoty medialnej i estradowej. Opowiada anegdoty z życia estradowego, ironizuje na temat celebrytów i pseudo medialnych gwiazd. Towarzyszy mu w brawurowej roli asystentka, grana przez Olgę Bołądź.

- Jest to rzecz autobiograficzna. Pokazuje moje alter ego, czyli człowieka, który przez długą część życia parał się estradą i telewizją. Przedstawia mój stosunek do dzisiejszych mediów i celebrytów, telewizji komercyjnych i niekomercyjnych. Zdradzam poniekąd publiczności, w jaki sposób jest nabijana w butelkę. Wyjaśniam, na czym polega ten cały show-biznes. To spektakl satyryczny, ale też i bardzo gorzki. Nie mogę pogodzić się z faktem, że środowisko to uległo takiej degradacji. Nie mogę pogodzić się z miałkością, sposobem traktowania telewidza jako idioty, niskim gustem różnych przedsięwzięć nam serwowanych. Nie chcę, by osoby, które nie zasługują na to, by były hołubione, stawały się gwiazdami, podczas gdy prawdziwe gwiazdy nie mają tego statusu i mieć nie będą. Nie podoba mi się to, że tandetna rozrywka zawłaszczyła edukację, kulturę i wszystkie inne sfery życia - opisuje o swoim spektaklu Krzysztof Materna.

Charytatywny spektakl pt. "Dobry wieczór Państwu", wystawiony zostanie w poniedziałek, 2 września o godz. 19:30w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Bilety w cenie 40, 60 i 80 zł można nabyć w kasie teatru oraz poprzez stronę internetową www.teatr.cieszyn.pl. Całkowity dochód z występu przekazany zostanie na cele statutowe fundacji Łatka.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama