, poniedziałek 1 czerwca 2020
Koncert Wiedeński w MDK! KONKURS
Już 19 stycznia 2019 r. o godz. 16:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się koncert nawiązujący do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.  fot: By DagmaraTomiczek - Praca własna, CC BY-SA 4.0Dodaj do Facebook

Koncert Wiedeński w MDK! KONKURS

red.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Już 19 stycznia 2019 r. o godz. 16:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się koncert nawiązujący do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.

Podczas gali będzie można usłyszeć obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".

UWAGA! Organizatorzy przekazali naszym czytelnikom jedną podwójną wejściówkę na to wydarzenie. Wręczymy ją osobie, która drogą mailową - na adres redakcja@gazetacodzienna.pl – poda tytuł jednego z najbardziej znanych walców Johanna Straussa z 1867 roku. W tytule maila prosimy wpisać: KONKURS KONCERT WIEDEŃSKI, a w jego treści imię i nazwisko oraz numer telefonu, na który oddzwonimy w przypadku wygranej. Zwycięzcę wylosujemy 7 stycznia 2019 r.

Bilety 80 zł: Miejski Dom Kultury w Czechowicach - Dziedzicach
(ul. Niepodległości 42), tel. 32 215 31 59, grupy tel. 504 091 909
bilety online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl
oraz w Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama