, sobota 19 maja 2018
Kolejne pasmo sukcesów „8 lat w Tybecie”
8 lat w Tybecie zagrają w finale przesłuchań do największego muzycznego festiwalu w Polsce – Przystanku Woodstock. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Kolejne pasmo sukcesów „8 lat w Tybecie”

mat.pras.
Kolejne pasmo sukcesów „8 lat w Tybecie”

W ubiegłym roku światło dzienne ujrzały dwa single strumieńskiego zespołu 8 lat w Tybecie. Nagrania utworów „Po co tyle słów?” i „Król Popkultury” powstały we współpracy z producentem Leszkiem Biolikiem, który „odkrył” chłopaków ze Strumienia w trakcie przesłuchań do festiwalu jarocińskiego w 2015 roku. Po publikacji nowego materiału muzyka 8 lat w Tybecie na stałe zadomowiła się m.in. na antenie Antyradia, najważniejszej rockowej rozgłośni radiowej w Polsce. Przełomowym dla „8lwt” wydarzeniem ostatniego roku była również propozycja podpisania kontraktu płytowego z wytwórnią Musicom. Wydanie pierwszego, oficjalnego, długogrającego albumu to aktualnie priorytet strumieńskich muzyków.

Zobacz klip do utworu „Po co tyle słów”:
http://www.youtube.com/watch?v=1U6y-7bpyYg

Długo nie było trzeba czekać na kolejne sukcesy. 8 lat w Tybecie zagrają w finale przesłuchań do największego muzycznego festiwalu w Polsce – Przystanku Woodstock. Do pierwszego etapu eliminacji zgłosiło się blisko 900 zespołów z całej Polski. Z tego grona jury z Jurkiem Owsiakiem na czele wyłoniło 27 kapel, które w dniach 8-10 czerwca zaprezentują się na scenie warszawskiego klubu Progresja. Najlepsi zagrają w nagrodę pełny koncert podczas tegorocznego Przystanku Woodstock dla wielotysięcznej publiczności zgromadzonej w Kostrzynie nad Odrą.

Zobacz klip do utworu „Król Popkultury”:
http://www.youtube.com/watch?v=3jJhpNQcFFM

Ponadto 8 lat w Tybecie wystąpi już w kwietniu na największym polskim festiwalu showcase’owym Enea Spring Break Festival w Poznaniu. Koncert chłopaków ze Śląska Ćieszyńskiego w ramach tej imprezy odbędzie się 22-go kwietnia w klubie Pod Minogą.

Dalsze poczynania zespołu śledzić można na bieżąco na oficjalnym profilu w serwisie facebook:
http://www.facebook.com/8latwtybecie

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama