, piątek 16 kwietnia 2021
Kino na Granicy przełożone na przełom lipca i sierpnia
Z powodu zmieniającego się kalendarza festiwali filmowych, tegoroczna edycja Kina na Granicy zaplanowana została na termin 30 lipca - 4 sierpnia.  fot: www.kinonagranicy.plDodaj do Facebook

Kino na Granicy przełożone na przełom lipca i sierpnia

MM
Organizatorzy przeglądu filmowego Kino na Granicy poinformowali o zmianie terminu 23. edycji, która według wstępnych planów miała się odbyć w drugiej połowie sierpnia.

- Obecna sytuacja pandemiczna zmienia plany wielu organizatorów wydarzeń kulturalnych, którzy wierząc, że w miesiącach letnich dojdzie do stopniowego złagodzenia ograniczeń, przenoszą terminy swoich imprez. Wielu z nich poszukuje bardziej odpowiednich terminów - takich, żeby ich festiwale mogły odbyć się zarówno w obecności widzów, jak i gości - wyjaśnia Martin Novosad, jeden z dyrektorów programowych przeglądu filmowego Kino na Granicy, wskazując iż przeniesienie terminu podyktowane jest zmianą dat innych imprez filmowych prezentujących kinematografię regionu, w tym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach.

Z powodu zmieniającego się kalendarza festiwali filmowych, tegoroczna edycja Kina na Granicy zaplanowana została na termin 30 lipca - 4 sierpnia. Przypomnijmy, iż z powodu pandemii koronawiusa, 22. edycja również zmieniła swój termin, by na koniec odbyć się w nietypowej, bo wyłącznie wirtualnej odsłonie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama