, sobota 7 grudnia 2019
Jak wybrać suknię ślubną? Poznaj nasze rady!
Jak powinna wyglądać wymarzona suknia ślubna? fot: arch.pryw.Dodaj do Facebook

Jak wybrać suknię ślubną? Poznaj nasze rady!

Jak wybrać suknię ślubną? Poznaj nasze rady!


Jak wybrać suknię ślubną? Poznaj nasze rady!

Zarówno wiosna jak i lato to najczęściej wybierane pory roku, jeśli chodzi o zorganizowanie ślubu oraz wesela. Nic bowiem dziwnego – żadna kobieta, krocząc w przepięknej i wymarzonej sukni nie chciałabym drżeć się z zimna, czy też zniszczyć ciągnący się za nią tren podczas kroczenia do kościoła, czy też urzędu po rozmokłym śniegu. Dzień ślubu jest chyba najbardziej istotnym w życiu każdego człowieka - to taki dzień, który zapamięta się przecież na całe życie, toteż każdy z nas dokłada wszelkich starań, by wypadł on idealnie. Jak wybrać suknię ślubną? Ten, jeden z najtrudniejszych dylematów każdej panny młodej, towarzyszy często już od najmłodszych lat. Z biegiem czasu poglądy jednak się zmieniają i nachodzą refleksje – jak powinna wyglądać wymarzona suknia ślubna?

Suknia ślubna jak u księżniczki

Jeśli Panna Młoda już jako mała dziewczynka wyobrażała sobie, jak będzie wirować w tańcu po środku wielkiej sali w ogromnej sukni, złożonej z kilku warstw z gorsetem oraz obowiązkowo trenem, który będzie podążał co najmniej trzy metry za nią to teraz nie musi już być przekonana, że to będzie dobry wybór. Mimo to nic nie stoi na przeszkodzie, by w salonie sukien ślubnych przymierzyła kilka sukienek o kroju princesska. To właśnie one składają się z kilku warstw, a u dołu utrzymywane są przy pomocy specjalnego koła. Wówczas piękne ułożenie w tańcu jest gwarantowane, nie ma także powodów do obaw co do w miarę normalnego funkcjonowania w takiej sukni. Jedno jest pewne. Taka suknia pięknie potrafi zatuszować wszelkiego rodzaju niedoskonałości dolnych partii ciała i wyeksponować walory tej górnej. Właśnie dlatego tak często panny Młode decydują się na jej zakup.

Suknia ślubna o kroju syrenki

Koniecznie dopasowana, gorsetowa góra, bardzo wąskie wcięcie w talii i mocno rozkloszowany dół. Jeśli taki krój najbardziej podoba się Pannie Młodej to powinna zdecydować się na suknię „rybkę” zwaną również „syrenką”. Musi jednak pamiętać, że są to suknie bardzo wymagające, ponieważ uwydatniają wszelkiego rodzaju niedoskonałości ciała. Właśnie dlatego decydują się na nie kobiety, które mogą pochwalić się wręcz idealną sylwetką.

Wybór sukni ślubnej z przyjaciółką, a może mamą?

Nie ulega wątpliwości, że większość przyszłych żon wybiera się na przymiarkę sukni w towarzystwie. Bardzo często jest nim przyjaciółka, mama, a ostatnio nawet partner. Kto to będzie, czy tez jaka będzie liczba tych osób jest kwestią bardzo indywidualną. Należy jednak pamiętać, by były to osoby potrafiące szczerze i rzetelnie ocenić sytuację. A co najważniejsze, razem z przyszłą Panną Młodą powinny cieszyć się to ważną dla niej chwilą.

Suknia ślubna w odcieniach bieli?

Większość z kobiet decyduje się na białe suknie ślubne, które można znaleźć np. na https://wedding.pl. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wybrać zupełnie inny kolor. W ostatnim czasie bardzo na popularności zyskują beże. Prym zaczyna wieść écru. Pojawiają się także mniej stonowane barwy jak czerń i czerwień. Prawdą jest, że biel kojarzy się jednoznacznie z dniem ślubu, jednak jeśli Panna Młoda ma bardziej niekonwencjonalne podejście do tego zagadnienia to spokojnie może znaleźć salony, w których znajdzie swoją wymarzoną kolorową suknię ślubną.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama