, środa 11 kwietnia 2018
Ireneusz Krosny w Strumieniu!
Spektakl odbędzie się 11-go marca 2017 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Ireneusz Krosny w Strumieniu!

mat.pras.
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza na nowy spektakl pantomimiczny Ireneusza Krosnego.

MOWA CIAŁA to najnowsza i zdecydowanie najbardziej oryginalna premiera w dorobku Ireneusza Krosnego. Po raz pierwszy program składa się z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle gwarantowanej zabawy za sprawą zupełnie nowych scenek pantomimicznych, mamy również okazję poznać różne tajniki mima - jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma, itd. Poza tym możemy się sporo wiedzieć o tym, co mówią nasze własne ciała w codziennym życiu (a nawet jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).

Spektakl odbędzie się 11-go marca 2017 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu, przy ulicy Młyńskiej 14.

Bilety w cenie 30zł dostępne w biurze emgok-u od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Istnieje również możliwość rezerwacji biletów po przedpłacie na konto Ośrodka Kultury. Więcej informacji na stronie www.emgok.pl/kontakt

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama