, niedziela 6 grudnia 2020
Impreza z myślą o lokalnych produktach
W programie imprezy znajdziemy wiele atrakcji. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Impreza z myślą o lokalnych produktach

red.
"Ryby, miody, wina - tak piękna jest Cieszyńska Kraina" to impreza kulturalna promująca lokalne produkty. Odbędzie się już 26 maja br. w Hażlachu przy ulicy Głównej 37 (boisko).

W programie imprezy znajdziemy wiele atrakcji. Uczniowie szkół gastronomicznych oraz reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich wezmą udział w konkursach kulinarnych. O oprawę artystyczną wydarzenia zadbają: Zespół Regionalny „Wielkokończanie”, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Hażlachu, Zespół Taneczny z Zamarsk, Dziecięco Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca Goleszów, Dziecięcy Zespół Regionalny „Mała Brenna”, Zespół Regionalny „Strumień” oraz Misiasty. Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Hanke. Ponadto w programie: konkurs plastyczny dla dzieci „Moje ulubione miejsce w Cieszyńskiej Krainie”, prezentacja stoisk z lokalnymi produktami, pokaz kulinarny Jakuba Szlembarskiego oraz konkurs wiedzy o obszarze i produktach lokalnych Cieszyńskiej Krainy.

Impreza rozpoczyna się już o godz. 9:00. Ze szczegółami można zapoznać się po kliknięciu w link.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama