, środa 4 sierpnia 2021
I miejsce Stalmacha w konkursie fotograficznymDodaj do Facebook

I miejsce Stalmacha w konkursie fotograficznym

SZYNKARZ
Grudzień to miesiąc w którym szczególnie pamiętamy o osobach zakażonych wirusem HIV. Światowy Dzień Walki z AIDS przypada właśnie na ten miesiąc. W ramach corocznych obchodów tego święta Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Cieszynie ogłosił konkurs fotograficzny pt. "Oblicza HIV".

Celem konkursu była szeroko rozumiana edukacja w zakresie zakażeń HIV zachorowań na AIDS, uświadomienie zagrożeń, ochrony oraz podniesienie poziomu akceptacji i tolerancji dla osób żyjących z HIV i chorych na AIDS.

Konkurs ten skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu cieszyńskiego. Prace fotograficzne oceniane były pod względem zgodności z tematem, komunikatywności dla przeciętnego odbiorcy, estetyki pracy i jej wartości artystycznej, oryginalności, pomysłowości i czytelności przekazu.

Pod koniec listopada konkurs został rozstrzygnięty i zostały wyłonione najlepsze prace. Kolejny już raz uczniowie Stalmacha okazali się najlepsi. Z pośród wszystkich prac wybrano te najlepsze i oto wyniki:

I miejsce – Piotr Biłko LO im. P.Stalmacha w Wiśle
II miejsce – Paweł Krzywoń-Majewski LO im M. Kopernika w Cieszynie
III miejsce – Klaudia Czyż ZSGH im W. Reymonta w Wiśle.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama