, piątek 10 kwietnia 2020
Gwiazda TV BBC w Cieszynie!
Gazeta Codzienna oraz Tramwaj Cieszyński przygotowały dla swoich czytelników specjalną promocję w postaci kodów rabatowych obniżających cenę biletu na Koncert Finałowy Kena Burtona i Uczestników Warsztatów. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Gwiazda TV BBC w Cieszynie!

Znany brytyjski muzyk, celebryta, kompozytor, solista, juror i trener - Ken Burton - gwiazda TV BBC - będzie osobiście prowadził chór gospel podczas już IV Międzynarodowych Warsztatów Gospel w Cieszynie (30.4-1.5.2017) oraz wystąpi ze specjalnym koncertem (1.5.2017).

Kim jest Ken Burton?

Ken Burton studiował na Goldsmith University of London. Jest kompozytorem, dyrygentem chórów i orkiestr, wokalistą, instrumentalistą, jurorem, muzykiem sesyjnym i nauczycielem. Regularnie prowadzi 4 chóry. Wiele z jego prac chóralnych zostało opublikowanych przez znane wydawnictwa jak Faber Music, Oxford University Press oraz RSCM. Występuje jako juror w “Choir Of The Year” [Chór roku]. Jest również jednym z jurorów programu “Gospel Singer of the Year” [Wokalista gospel roku] nadawanego przez Channel 4, jak również jurorem w “Young Chorister of The Year” [Młody chórzysta roku]  nadawanym przez BBC. Pojawiał się i przygotowywał prace nad największymi programami brytyjskiej i międzynarodowej telewizji, m.in. Songs of Praise (BBC), The X Factor (ITV), The X Factor USA (Fox), Britain’s Got Talent (ITV) [brytyjski Mam Talent], Prom At The Palace (BBC), Eastenders (BBC), Soul Noel (BBC) i wiele innych. Regularnie występuje przed Królową Elżbietą II oraz ministrami, w 2013 wystąpił na Festiwalu Filmowym w Cannes, a w 2015 w USA – przed 70 000 publicznością. Ken prowadzi liczne warsztaty w wielu krajach. W Polsce prowadził w 2015r. I Warsztaty Gospel w Katowicach występując z koncertem finałowym w NOSPR przed ok.1650-os. widownią, a następnie II Warsztaty, które na koncercie finałowym w Chorzowie zgromadziły około 1000 osób, a potem III Warsztaty w Pszczynie z koncertem finałowym dla około 900 os.

Na czym polegają Warsztaty Gospel?

Uczestnicy biorą udział w szkoleniu z repertuaru muzyki gospel pod okiem wybitnego trenera, tworząc chór, który wystąpi podczas koncertu finałowego w Cieszynie, wykorzystując akustykę pięknego Kościoła Jezusowego.

Jaki jest koszt uczestnictwa w Sesji Warsztatowej?

Koszt uczestnictwa w Warsztatach to 50 zł i 40 zł (dla osób do 26 r.życia). Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na sesję warsztatową przyjmowane są przez stronę: www.warsztatygospel.eu

Czy można tylko posłuchać koncertu finałowego nie uczestnicząc w Warsztatach?

Tak. Osoby pragnące tylko posłuchać koncertu finałowego – mogą przyjść i zasiąść na widowni. Koszt biletu na Koncert Finałowy to 20 zł Uwaga! do końca marca 2017 o połowę taniej - tylko 10 zł a dla naszych Czytelników - 8 zł

Bilety na Koncert Finałowy można kupić on-line na: www.warsztatygospel.eu

Promocja dla Czytelników

Gazeta Codzienna oraz Tramwaj Cieszyński przygotowały dla swoich czytelników specjalną promocję w postaci kodów rabatowych obniżających cenę biletu na Koncert Finałowy Kena Burtona i Uczestników Warsztatów do wartości 8 zł/os.

Przy finalizacji zakupu biletów należy wpisać kod promocyjny - odpowiednio GAZETACODZIENNA lub TRAMWAJCIESZYNSKI. Cena dla Czytelników jest tylko ważna do końca marca 2017.

Bilety na Koncert Finałowy można kupić on-line na: www.warsztatygospel.eu

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jeśli Ktos kocha spiewać to polecam ! od tych warsztatów można się uzależnić :)
Cudowny człowiek, cudowna muzyka, cudowna atmosfera !!!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama